WhatsApp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime
geçerek sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Randevu: 0216 455 50 00

AĞIZINIZI BİZİMLE KORUYUN

Ağız ve diş sağlığı her bireyin dikkat etmesi gereken konuların başında gelmektedir. Çocukluk dönemlerinden başlayarak yaşlılık dönemlerine kadar ağız ve diş konularında yeteri kadar eğitim almış bir millet değiliz. Çoğu zaman diş macunu firmalarının reklamları sayesinde diş fırçalamanın önemini anlıyoruz. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinin dönem dönem yaptığı reklamlar kitlelere ulaşamamaktadır. Ancak diş ağrısı olan hastaların hastanelere gitmesi ile görüp duydukları kadarıyla yetinmek zorunda kalıyorlar.

Ağzımıza aldığımız her besinin parçalanmasında etkin rol oynayan dişlerimiz, gerek işlevsel olarak sindirime yardım etmesi ve gerekse de konuşurken veya gülerken görünmesi açısından tüm insanların önem vermesi gereken parçalarımızdan birisidir. Özellikle diş sağlığı vücudumuzda çok hassas bir yere sahip olup, diş sağlığı problemleri başka organlarımız ile ilişkilidir.

Ağızlarda olabilecek yapısal ve işlevsel tüm olumsuzlukların tedavisi mümkündür. Özellikle erken tanı ile sorunun çözümü daha kolay olacaktır. Bu nedenle belirli dönemlerde kontroller yaptırılmalıdır. “ATAŞEHİR ÇENE CERRAHİSİ” Diş Merkezi olarak, tüm diş ve diş eti rahatsızlıkların yanında çene cerrahisi operasyonları ile de siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Merkezimizde çene cerrahisi operasyonlarından yirmilik yaş diş çekimi, apse ve kist operasyonları, diş çekimi ve implant müdahaleleri, uzman kadro ve son model makine ve ekipmanları ile yapılmaktadır.

Gömülü diş olarak adlandırdığımız ağızda çıkamayan 20 yaş dişleri damak içinde yatay, açılı ve düşey olarak bulunabilirler. Bu dişler yaptığı basınç neticesinde diğer dişlerde ve çenede ağrılara neden olurlar. Çenede yer olmaması nedeniyle damak içinde kalan bu dişler “ATAŞEHİR ÇENE CERRAHİSİ” Diş Merkezinde cerrahi operasyon ile alınmaktadır.

“ATAŞEHİR ÇENE CERRAHİSİ” Diş Merkezi 7/24 açık olup siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Uzman doktorlarımız günün her saatinde gerekli müdahaleleri yaparak ağrısız ve mutlu gülüşler için sizlere yardımcı olmaktadır. Diş merkezimiz randevu sistemi ile çalışmakta olup, güler yüzlü personeli ile sıra beklemeden sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Ağrı ve sızı içinde girdiğinizi diş merkezimizden sağlıklı ve gülen bir yüzle ayrılmanız en çok gurur duyduğumuz başarımızdır, Bize bir gülüşünüz yeter.

Kaynak: http://www.istanbulimplantoloji.com

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız