WhatsApp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime
geçerek sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Randevu: 0216 455 50 00

Ataşehir diş doktoru

Diş sağlığı mutlaka düzenli olarak kontrol, bakım ve özen gerektiren bir durumdur. İnsanlar dişlerinin bakımı ve diş hastalıkları için tedavi olmaları gerektiği durumlar için daima iyi bir klinik ve doktor arayışı içerisine girer. Ataşehir diş doktoru dendiğinde en iyisini tercih etmek isteyenler, İstanbulimplantoloji kalitesi ile tanışarak diş sağlığını güvence altına alabilirler.

Alanında Uzman Ekip Ve Yılların Tecrübesi İle

İstanbulimplantoloji diş kliniği, alanında tamamen uzman olan büyük bir ekip ile hizmet vermektedir. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek ve ekibi diş hastalıklarına en teknolojik ekipman ve özel teknikler ile müdahale etmekte, düzenli olarak yaptırılması gereken diş bakımını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Online randevu sistemi ya da direkt telefon aracılığı ile isteyen herkes iletişime geçerek randevu alabilmektedir. Sağlıklı olan diş dokularını değiştirmeden, büyük ve ağrılı müdahaleler olmaksızın diş tedavilerini uygulayan İstanbulimplantoloji, Ataşehir diş doktoru aramalarında en profesyonel olan klinik olarak bilinmektedir.

Güler yüzlü ekibi ile karşılanacak her hasta ile yakından ilgilenilmekte, diş estetiğinde istenilen beyazlık ve düzgünlük görüntüsü en doğal yöntemler ile yerine getirilmektedir. Klinik içerisinde yer alan Cerec 3D sistemi sayesinde, günler sürecek porselen diş yapımı bir günde tamamlanarak hastaya uygulanabilmektedir. Gelişmiş klinik imkânları ile hastaların zahmetli ve ağrılı olarak yaptırmaya çekindiği birçok diş uygulaması, muayene ve diğer işlemler de dahil bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Diş sağlığının içerisinde dahil olan ağız, çene ve diş etlerine bağlı tüm tedaviler için de İstanbulimplantoloji kliniği en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Hijyenik Ve Güvenilir Bir Klinik Arayanlar İçin

Büyük bir özveri ile diş tedavilerini gerçekleştirmekte uzman olan İstanbulimplantoloji kliniği, steril edilmiş temiz ve hijyenik ortamı sayesinde hasta sağlığını yüzde yüz garanti altına alır. Kullanılan tüm cihazlarda, hastaya uygulanmadan önce hijyen testleri gerçekleştirilmekte ve her hasta için yıkanarak steril hale getirilmektedir.

Yaza özel indirim ve kampanyaların yanında, uygun fiyatları ile bütçeyi zorlamayacak bir diş tedavisi görmek mümkündür. Ataşehir diş doktoru dendiğinde, uygun steril koşulları sağlamayan ve fiyatları ile bütçeleri zorlayan diş kliniklerine maruz kalma devri sona erdi. İstanbulimplantoloji kliniği ile diş sağlığınızı hayatınız boyunca güvence altına alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.istanbulimplantoloji.com

0 Responses

  1. Murat Yıldırım
    Diş doktoru ve yardımcı kadrosu ile bu kliniğe gelen herkesin dertlerinin devası olmaktadır. Ataşehir diş kliniği sayesinde insanlar aradıkları hizmeti günlerce sonraya verilmiş randevuları beklemek zorunda değiller.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız