WhatsApp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime
geçerek sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Randevu: 0216 455 50 00

Çene Cerrahisi Doktor

ÇENE CERRAHİ DOKTORU SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Sağlığımız değerlidir. Sağlığımızla ilgili bir sıkıntı meydan geldiğinde problem ne olursa olsun kendimizi emin ellere teslim etek isteriz. Bir doktorun işine ne kadar önem verdiği, ne kadar bilgili olduğu ve ne kadar becerikli olduğu sağlığımız üzerinde sandığımızdan daha fazla bir etkiye sahiptir. Tüm organlarda olduğu gibi ağzı diş sağlığı ve diş köklerinin bağlı bulunduğu çene kısmının da mahir ellere emanet edilmesi gerekir.

Çene cerrahisi doktor kriteri de belirlenirken tüm bu saydıklarımız göz önünde bulundurulmalıdır. Rastgele araştırma yapmadan sırf doktora gitmiş olmak için cerrahi müdahale yaptırmak ya da tam tersi olarak sıkıntıya rağmen bir uzmana başvurmamak gibi. İşte tüm bu aksaklıklar ve çene yapısındaki bozukluklar dişleri olumsuz etkilerken, diş sıkıntıları da aynı şekilde çene sağlığını etkilemektedir.

Bu tespitler gösteriyor ki çene cerrahisi doktor seçimi anlamında kendi bilgimiz yeterli gelmediğinden işin uzmanlarını yerinde görerek birebir konuşmakta fayda vermektedir. Doktorlara ulaşmak için hastane hastane dolaşıp araştırma yapmanıza da günümüz koşullarında gerek kalmıyor. Hastanelerin web sitelerinden mevcut hekimler hakkında bilgi alarak yorumları okuyarak bir ön izlenim oluşturuyor.

Alanında uzman ve tıp dünyasına özgü pek çok ödül almış nitelikli ve hastaya güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet veren, hijyene ve kişi mahremiyetine özen gösteren titizlikte kaliteyi kendisine şiar edinmiş hekimlere kendinizi emanet edebileceksiniz. Son sistem cihazları ve aletleri hastaları için takip eden, yetkili firmalarla birebir konuşarak en iyi ve en teknik malzemeleri klinikleri için alarak etkili hizmet anlayışının yollarında emin adımlarla ilerliyor.

Unutmayınız ki dişlerimiz sadece ağız sağlığımız için önemli değildir. Sağlıklı diş yapısı yiyecekleri daha iyi çiğnemenizi sağlar ve sindirim sisteminize yardımcı olur. Çene cerrahisi işlemi ağız diş sağlığını ve yapısal anlamda görüntüyü etkilediği için alelade yapılan bir işlem sıhhatinize sizi kavuşturmadığı gibi daha sıkıntılı durumlara da düşürebilmektedir. Hekimleriniz diş çenesi operasyonundan sonra dişlerin ve cerrahi işlem uygulanan bölgenin bakımı hakkında da sizi aydınlatıyor.

Kaynak: http://www.istanbulimplantoloji.com

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız