WhatsApp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime
geçerek sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Randevu: 0216 455 50 00

Diş Hekimleri

Dr. Diş Hekimi Tolga Gülçiçek 2008 Ocak ayından itibaren kendi muayenehanesinde özellikle cerrahi ağırlıklı çalışmalarına başlamıştır.

İmplant uygulamaları ve implant cerrahisinde gerekli olabilecek ileri cerrahi uygulamalar olan sinüs greftleme, sert ve yumuşak greftleri ya da çok sık karşılaştığımız diğer cerrahi vakalar olan gömülü diş cerrahisi, kist ve tümör cerrahisi gibi çene cerrahisinin tüm uygulama alanlarında hastalarını kliniğimize yönlendirmek isteyen meslektaşlarımızla birlikte çalışmaktan onur duyarız.

Diğer diş hekimi arkadaşlarımız tarafından yönlendirilen hastaların sadece implant ve cerrahi konusunda tedavilerinin yapıldığını ve bu konuda mesleki etik kurallara olan "kesin" bağlılığımızı vurgulamak isteriz.

Hastanızın bize ulaşmasından ve ilk muayenesinden sonra size geri dönülecek ve planlar size aktarılacaktır. Tedavinin bitiminde hastanın size geri dönmesi ve diğer tedavilerinin sizde tamamlanması sağlanacaktır. Bu sistemimizde hekim arkadaşımız isterse hastası ile gelerek tedavinin tüm aşamalarına katılabilir ve hastasının ameliyatını izleyebilir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız