WhatsApp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime
geçerek sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Randevu: 0216 455 50 00

DİŞLERİNİZİ UZMAN ELLERE EMANET EDİN

Dişlerimiz aslında hayatın tadı tuzudur. Dişlerin değerini onları kaybedene kadar ya da cerrahi bir müdahale geçirene kadar anlamayız. Ancak bazı dişler anne karnından bu yana bir takım sıkıntıları beraberinde getirebiliyor. Diş yapısının doğuştan zayıf olması, şekil bozuklukları ve vitamin eksikliklerine bağlı olarak zarar görmesinin önüne ise sadece onları fırçalamakla geçemiyoruz.

Metropol kent İstanbul'un Anadolu yakasında hizmet veren ve Ataşehir gömülü diş çekimi alanında uzman hekim kadrosu ve son sistem yeniliğe sahip alet ve malzemeleri ile sıkıntınızı çözmek için yanınızda yer alan bir merkezin varlığını içinizi ferahlatacak. Diş organının kendi başına bir branş olması ve bu alanda pek çok klinik ve merkezlerin açılması diş sağlığının ne kadar hayati bir öneme sahip olduğunu bir kere daha kanıtlıyor.

Diş operasyonlarına karşı olan fobilerinizi bir kenara bırakabileceğiniz ve ruhunuz duymadan işleminizi yaptıracağınız Ataşehir gömülü diş çekimi merkezleri sayesinde yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarmanın keyfini yaşayacaksınız. Gömülü diş diğer dişlere göre çekimi ve tedavisi daha zor olan bir yapıya sahiptir. Küçük çaplı da olsa bir operasyonu gerektirir.

İşinin uzmanı hekimler böyle bir müdahale yapmadan önce hastanın durumu ile ilgili gözlem ve bulgularını topluyor ve hastanın varsa kan hastalığı, şeker, tansiyon gibi rahtsızlıklarını araştırır. Özellikle dişten kalbe uzanan kılcallar diş köklerini beslediği için kalp rahtsızlıkları da diş hekimlerinin hastalarında araştırdığı bir konudur.

Bu işlemi yaptırırken hassas bir yapınız varsa yanınızda bir yakınız bulunabilir. Diş eti yapınıza göre dikiş sayısı artabileceği gibi azalabilir. Dişlerde ve yüz çevresinde geçici bir siyanoz görülmesi ise normaldir. Operasyon sonrasında bir takım ağrı ve acılar olsa da bunların devam etmesi iki haftayı bulmuyor.

Bu işlem hekimler tarafından daha çok yirmilik dişlerde yapılmaktadır. Detaylı bilgileri diş merkezlerini web sitelerinden de alabilir, telefonla merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Unutmayın diş tedavisini geciktirmek gün geçtikçe her şeyin daha zorlaşması demektir. Ataşehir gömülü diş çekimi merkezleri size yapacağı işlemlerde ön bilgilendirmesini yaparak, içiniz rahat bir şekilde tedavinizi yaptırabilmenizi sağlıyor.

Kaynak: http://www.istanbulimplantoloji.com

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız