WhatsApp üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime
geçerek sorularınızı ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Randevu: 0216 455 50 00

Dünya Dişhekimleri Federasyonu ve Wrigley Orbit’ten Gülümseten Yarışma

Dünya Dişhekimleri Federasyonu (FDI) ve dünyanın en büyük sakız üretici firmalarından VVrigley'in, sadece dental dünyaya özel olarak düzenlediği "Gülümseme, iyi Duyguların Temsilcisidir" anını yakalayabilmek konulu fotoğraf yarışmasının sonuçları, 1 Ağustos 2008'de açıklandı.

Ağız sağlığının, genel sağlığın önemli bir parçası olduğu görüşünü savunan Dünya Dişhekimleri Federasyonu (FDI) ve VVrigley Ağız Sağlığı Programları; iyi bir ağız sağlığına sahip olanın, iyi bir genel sağlığa ve dolayısıyla iyi bir gülümsemeye sahip olduğunu vurguluyor. Dünya Dişhekimleri Birliği ve VVrigley tarafından organize edilen, dental sektörde çalışanların ve öğrencilerin kakabildikleri fotoğraf yarışmasına katılım için belirlenen 6 kıta ise şöyleydi: Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Afrika, Asya Pasifİk-Okyanusya ve Orta Doğu.

Yarışmanın bölgesel 1'çisinin ödülü 2000 Euro. Yarışmanın ödülleri, para ödülüyle de son bulmuyor. Bölgesel Vci ler, Dünya Dişhekimleri Federasyonu'nun 24-27 Eylül 2008 tarihleri arasında Stockholm'de gerçekleştirilecek, yıllık dental kongresine ücretsiz davet edilecek. Uçak bileti ve konaklama ücretinin Dünya Dişhekimliği Birliği (FDI) ve VVrigley tarafından karşılanacağı belirtiliyor.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye, www. ushooi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Dentalife Dergisi Yıl: 6 Sayı: 25 Eylül 2008

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız