Almanya’dan Gelip Türkiye’de İmplant Diş Yaptırmak

Almanya'dan gurbetçiler ve turistler diş implantı yaptırmak için Türkiye'ye gelmeyi tercih etmektedir. Düşük maliyet ve kaliteli implant tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Türkiye'de yapılan en yaygın işlemlerden biri, implant tedavisi olmaktadır. Konaklama, ulaşım ve implant tedavisindeki masrafların düşüklüğünden dolayı implant tedavisi için gelen konukların sayısı artmaktadır.

Diş implant tedavisinde ulaşılan son noktalar, tedavi süresinin kısalmasını sağlamaktadır. Diş eksikliği veya hiç dişin olmadığı durumlarda, Almanya'dan gelip Türkiye de implant diş yaptırmak ideal olmaktadır. Lokal anestezi altında yapılan diş implant tedavisi, diş etine açılan küçük bir kesi ile başlamaktadır. Vida yerleştirildikten sonra kesi dikilerek kapatılmaktadır.

Almanya'dan Gelip Türkiye'de İmplant Diş Yaptırma Avantajları

Diş implant tedavisi, Almanya gibi gelişmiş ülkelerde ücret olarak çok yüksek olmaktadır. Türkiye'deki diş implant tedavisinin fiyat olarak uygun olması, turistleri cezbetmektedir. Klinik ortamında gerçekleşen diş implant tedavisi için kişiye özel tedavi planı oluşturulmaktadır. Panoramik röntgen filmi ve tomografi sonuçlarına göre diş implantı uygulanmaktadır.

Avrupa'da yapılan implant fiyatlarına göre ülkemizde yapılan implant fiyatları daha uygun olmaktadır. Aynı marka ve kalitedeki bir implant için Türkiye'de daha ucuz fiyatlar istenmektedir. İstanbul'da konaklama ve uçak biletlerinin uygun olması, Almanya'da yaşayan kişilerin Türkiye'ye gelmesine neden olmaktadır.

Almanya'dan Gelip Türkiye'de İmplant Diş Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çene Kemiği Erimelerinde İleri İmplant Cerrahisi

Genel olarak bu durumlarda hastalarımızdan rutin Tomografi isteyerek hastanın kemik durumunu 3 boyutlu inceleriz daha sonrasında ise çeşitli regenerative materyaller, Prf uygulamaları, kemik greftleri ile all on 4 ,all on 6,all on 8 yöntemleriyle hastalarımıza en uygun yöntemi öneriyoruz.

Özellikle yaşa bağlı olarak alt ve üst çene arka bölgedeki ilerlemiş kemik kayıpları durumunda ileri cerrahilere gerek kalmadan uzun süren tedavi süreçleri yaşamadan son derece pratik şekilde bir günde sabit dişler yapabilmekteyiz.

Tek seansta yerleştirilen 4 yada 6 adet implant üzerine aynı gün sabit dişler takılabilmekte ve kişi hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Kemik tozu ve greftleme uygulamaları çeşitli sebeplerden dolayı kemik kaybı oluşmıuş bölgelerdeki defectleri düzeltme işlemidir.

Kemik Greftleme materyalleri yapay olabileceği gibi Çene bölgesi,iliak kemikten veya otojen kemik greftide olabilir.

Genel olarak bu durumlarda hastalarımızdan rutin Tomografi isteyerek hastanın kemik durumunu 3 boyutlu inceleriz daha sonrasında ise çeşitli regenerative materyaller, Prf uygulamaları, kemik greftleri ile all on 4 ,all on 6,all on 8 yöntemleriyle hastalarımıza en uygun yöntemi öneriyoruz.

İstanbul İmplant Diş Kliniği olarak alanlarında uzman hekimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bizlere " https://www.istanbulimplantoloji.com/ " adresinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız