İmplant Diş Fiyatı

İmplant dişler olmayan dişlerin yerine koyulabilmesi alanında gözde bir tedavi yöntemi haline gelmiştir. İmplant yapılıp yapılamayacağına doktorun muayenesi, hastanın ağız ve çene yapısı, diş etlerinin durumu gözden geçirildikten sonra karar verilir.

İmplant Ciddi Bir Operasyondur

İmplant takılması ciddi bir operasyon sayılır ve ameliyathane koşullarında, hijyenik şartlarda, titizlikle gerçekleştirilmelidir. Kullanılan malzemeler kaliteli ve ileri teknoloji ürünleri olup ithal edilmektedir. İthal nedeniyle fiyatlar sabit olmayıp dövizle birlikte değişebilmektedir. Sorunlarının çözümü için implant tedavisinin daha uygun görüldüğü bir hasta sadece fiyatları baz alarak karar vermemelidir.

Güvenli Ve Estetik

İmplant tedavisi uzun sürüyor olsa da bugün için diş eksikliklerinde en güvenilir yöntemdir. Daha klasik protez ve damak çözümlerine göre hastalara daha çok konfor sağlayan implant tedavisi yüz ve yanak yapısına da estetik bir duruş kazandıracaktır.

İmplantta Dikkat Edilecek Noktalar

İmplant ya da vidalı dişler tedavi yöntemleri içinde en iyisi en yararlısı ve sağlam olanıdır. Takıldıktan sonra hastalara sıkıntı yaşatmaması bakımından bazı noktalara dikkat edilmelidir. Kullanılması planlanan implant malzemeleri ve markaları klinik testlere tabi tutulmuş olmalıdır. Hastaların sorgulaması gereken bir başka konu ürünlerin garantisi ve uluslararası geçerliliğe sahip bir kalite belgesinin varlığıdır. Hastaya tavsiye edilen markanın daha önce başka hastalarda da kullanılmış olması, doku uyumları ve iyileşme süreleriyle ilgili raporların ya da bildirimlerin de sorgulanması gerekir.

İmplant Fiyatlarının Son Durumu

İmplant diş yapımının i fiyatları kullanılan markalara göre değişiklik göstermektedir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız