Ataşehir Diş -İstanbul İmplantoloji

Ülkemizde ağız ve diş sağlığı alarm verir seviyeye gelmiş durumdadır. Bunun ana sebebi hem diş fırçalama alışkanlıklarımızın yok denecek az olması hem de ağız ve diş sağlığı konusunda yeterli bilince sahip olmayışımızdır. Batı ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezimiz çözüm odaklı, en son teknolojik diş tedavi yöntemlerini kullanarak en iyi sonuca varmaktadır.

Merkezimiz ayrıca toplumsal olarak ağız ve diş sağlığı konusunda hem toplumumuzun bilinçlenmesi hem de küçük yaştan itibaren çocuklarımıza diş fırçalama ve ağız bakım alışkanlığı kazandırmaya yönelik tüm çalışmaları desteklemektedir. Çeşitli projelerde yer alan merkezimi çeşitli okullarda bu bilinci kazandırmak amacıyla faaliyetler sürdürmektedir. Çünkü biliyoruz ki sağlıklı dişler sağlıklı nesillere demektir.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerimiz

Batı ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi olarak bulunduğumuz bölge başta olmak üzere bize güvenen ve sunduğumuz kaliteli diş tedavi yöntemlerinden memnun olan herkesi herhangi bir ayrım gözetmeksizin hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetleri pahalı ya da ucuz diye asla ayırt etmemekteyiz. Ve elimizden geldiğince ve hekim kadromuzun yetenekleri doğrultusunda ağız ve diş sağlığı konusunda birçok dalda hizmet sunmaktayız.

Merkezimizin prensibi gereği her zaman gerek sunduğumuz hizmet, gerek hastalarımıza yaklaşımımızda, gerekse kullandığımız ekipman ve cihazlarda her zaman birinci sınıf tercihler ve tavırlar sergilemekteyiz. Bizim için hastalarımızın memnuniyeti ve güveni para kazanmaktan çok daha önemlidir. İşte bundan dolayıdır ki Türkiye’nin her yerinde bize güvenen birçok hastamız bulunmaktadır. Sunduğumuz kaliteli hizmetle onlara sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Uzman Diş Hekimi Kadromuz

Batı ataşehir ağız ve diş sağlığı hekimi kadromuzda her biri birbirinden değerli ve sunduğu yenilikçi hizmetler ile alanlarında birçok ödüle layık sahip olduğumuz ekip ruhudur. Çene Cerrahisi Uzmanımız Dr. Dt Tolga Gülçiçek, Diş Eti Hastalıkları Uzmanımız Doç. Dr. Özlem Yücel Protez ve Estetik Diş Hekimliği Uzmanımız Dr. Dt Eda Akün ve diğer diş hekimlerimiz ile İstanbul İmplantoloji ileri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi olarak her zaman alanının en iyisi olmaya sizlerinde desteği ile devam edeceğiz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız