Ekibimiz

ekibimizz


tolga1Dr. Diş Hekimi
TOLGA GÜLÇİÇEK (DDS, PHD)
ÇENE CERRAHİSİ ve İMPLANTOLOJİ UZMANI
(SPECIALIST in ORAL & MAXILLOFACIAL SURGERY and IMPLANTOLOGY)

Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı

1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında bitirdi. Aynı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde açılan uzmanlık sınavını birincilikle kazanarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini takiben eğitimine 6 ay İngiltere Londra’da devam etti. Devamı >>


eda-akunDr. Diş Hekimi
EDA AKÜN (DDS, PHD)
PROTEZ ve ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ UZMANI
(SPECIALIST in AESTHETIC DENTISTRY & PROSTHODONTY)

Protez ve Estetik Diş Hekimliği Uzmanı

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakülte’sinden mezun olduktan sonra aynı fakültede Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. 2008 yılında eğitimini tamamlamış ve protez uzmanı ünvanını almıştır. Kliniğimiz kurulduğu günden bu yana kliniğimizde estetik diş hekimliği ve protez uzmanı olarak görev yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda kongre ve seminere katılmıştır. Kliniğimizde sadece uzmanlık alanı olan estetik ve restoratif diş hekimliği üzerine çalışmaktadır. Özellikle implant üstü porselen ve hibrit protezler, ileri estetik uygulamalar olan kompozit ve porselen laminalar konusunda çok fazla deneyimi vardır.


ozlem-ozer-yucelDoç. Dr. Diş Hekimi
ÖZLEM ÖZER YÜCEL (DDS, PHD)
DİŞETİ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI
(SPECIALIST in PERIODONTAL SURGERY)

Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

12.04.1978 tarihinde Ankara’da doğdu. 1995 yılında Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2000 yılında, Ankara Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden “yüksek lisans” derecesini aldı. 2001-2007 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda “İleri Periodontal Yıkım Olan Bireylerde İnterlökin-1 beta (IL-1β) ve Tümör Nekrozis Faktör Alfa (TNF-α) Gen Polimorfizmlerinin ve Dişeti Oluğu Sıvısı Düzeylerinin Belirlenmesi” isimli tez çalışmasını tamamlayarak “doktora“ derecesini aldı. Ulusal ve uluslararası kongrelerde çok sayıda bilimsel tebliğ ve poster sunumu yaptı. Türk Periodontoloji Derneği üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Oral Patoloji Bilimdalı’nda akademik çalışmalarına devam etmektedir. Kliniğimizde part-time periodontoloji uzmanı olarak çalışmakta, diş kaybı ile sonuçlanabilen iltihabi dişeti hastalıkları, akut dişeti hastalıkları, dişeti büyümeleri ve dişeti çekilmeleri gibi çok çeşitli ve yaygın dişeti hastalıklarının teşhis ve tedavisini yapmaktadır.


gozdem-bayraktarDr. Diş Hekimi
Gözdem BAYRAKTAR
PERİODONTOLOJİ

10.01.1990 tarihinde Trabzon da doğdu. 2008 yılında Kanuni Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başladı, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Priodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) ihtisası yapmaktadır. Tedavi ve estetik uygulamalar yanında beyazlatma konusunda da İstanbul İmplantoloji Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir. Türk diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


Diş Hekimiseyma-tokatli
Şeyma TOKATLI
ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Ankara'da doğdu. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne başladı. 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 5 yıl çeşitli kuruluşlarda çalıştıktan sonra aramıza katıldı. Tedavi ve estetik uygulamalar yanında beyazlatma konusunda da İstanbul İmplantoloji Merkezi'nde çalışmalarına devam etmektedir. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


gozdem-bayraktarDr. Diş Hekimi
Hilal GAMLI
KANAL TEDAVİSİ

1991 yılında İstanbul'da doğdu. Liseyi İstanbul Erkek Lisesi'nde okuduktan sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazandı. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı'nda doktora programına başladı.

Kanal tedavisi, kanal tedavisi tekrarı, rejeneratif endodontik tedavi, vital pulpa tedavileri konusunda deneyimli. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Türk Diş Hekimleri ODası ve Türk Endodonti Derneği üyesidir.


Diş Hekimitugce-mahiroglu
Tuğçe Mahiroğlu
GENEL DİŞ HEKİMLİĞİ

15.06.1998 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. Anaokulundan lise bitimine kadar eğitimini TED Kayseri Kolejinde almıştır ve mezun olmuştur.

2021 Yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinden Fakülte 3.sü olarak Onur Derecesi ile mezun olmuştur.

Tedavi ve estetik uygulamalar yanında beyazlatma konusunda da İstanbul İmplantoloji Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

Türk diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesidir. Çok iyi derece İngilizce, orta derece Almanca bilmektedir.


KLİNİK ASİSTANLARIMIZ

asistanlarimiz

Günümüzde her geçen gün artan estetik talepler diş hekimliğinde de kendini iyice belirgin hale getirmiştir.

Medyada her gün gördüğümüz pek çok ünlünün pırıl pırıl bembeyaz gülüşleri hastalarımızı da etkilemekte ve bu konudaki talepleri artırmaktadır.

Kliniğimizde bu tip talepleri olan hastalarımızın dişlerine hiç bir zarar vermeden, hiç kesmeden, sağlıklı diş dokularını tamamen koruyarak, sadece bir randevuda kompozit lamina uygulamaları ile hayal bile edilemeyecek kadar estetik ve doğal görünümlü dişler yapabilmekteyiz.

Ayrıca kliniğimizde bulunan Cerec 3D teknolojisi ile uzun süren, zahmetli ve yorucu diş tedavilerini çok daha katlanılabilir hale getirebilmekteyiz.Yapılacak porselen dişlerin aynı gün yada ertesi gün hastaya takılabilmesini sağlayabiliyoruz. Bu cihaz sayesinde hastalarımızın dişlerinin ölçülerini 3D dijital kamera ile alıp bilgisayar ortamında sıfır hata ile sadece 1 günde porselen dişleri üretebilmekte ve aynı gün hastalarımıza uygulayabilmekteyiz.

Dişlerin çok kısa sürede bilgisayar ortamında sıfır hata ile üretilebilmesi, ölçü alma, laboratuara gönderme, prova yapma gibi neredeyse iki hafta süren süreçleri sadece bir güne indirebilmesi açısından CEREC teknolojisi diş hekimliğinde devrim niteliğinde bir gelişmedir.

Kliniğimizde sterilizasyon ve hastalarımızın sağlığının korunması en çok önemsediğimiz konudur. Kliniğimizde kullanılan aletler ön dezenfeksiyondan sonra hiç el değmeden alet yıkama makinesinde çok yüksek sıcaklıklarda yıkanmakta ve daha sonra poşetlenerek otoklav cihazında steril edilmekte ve steril olarak saklanmaktadır. Ayrıca hasta başında devamlı kullanılan enstrümanlar her hastadan sonda DAC isimli cihaz ile sadece 12 dakikada yıkanıp steril edilerek bir sonraki hastaya hazırlanmakta ve böylece en üst düzey sterilizasyon sağlanmaktadır.

Adres

Ataşehir Bulvarı 49. Ada Kamelya 1 Sitesi 4. Blok Daire 3- 4

34758 Ataşehir / İstanbul

Tel: (0216) 455 50 00
Gsm: 0530 407 35 94
Fax: (0216) 455 52 54