Gülüş Tasarımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Gülüş Estetiği Nedir? Dental Clinic Turkey Istanbul | Dentist Turkey | Dental Veneers Istanbul | Veneers in Turkey | Veneers in Istanbul | Dentist in Istanbul | EMAX Veneers Turkey | Zirconium Veneers Turkey | Implant Turkey |

Gülüş estetiği Türkiye’de ve dünyada oldukça popüler uygulamalar barındırmaktadır. Kadın erkek herkesin sağlıklı, kusursuz ve parlak bir gülüşe sahip olması her anlamda önemlidir. Gülüşünüzün bir akılda yer etmesi, tamamen dış görünüşünüzün en önemli parçası olan dişlerinize bağlıdır.

Gülümseme tasarımı yapılırken uzman diş hekimlerinin tercih ettiği UYGULAMALAR aşağıdaki gibidir:

· İmplant

· Diş Beyazlatma Teknolojisiyle Diş Tonunuzu Değiştirmek

· Bonding İşlemleri

· Lamine Kaplama Porselen

· Diş Teli olarak bilinen Ortodontik Tedavi

· Dudak ve Ağız Estetiği

Tüm bu işlemler sayesinde ağız yapınıza göre değişecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve mutlu bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

· Gülüş Tasarımı: Estetik ve doğallığın bir araya gelerek yüzünüzün anatomisine ve sizin isteğinize göre gerçekleştirilen gülüş tasarımı ile sağlıklı ve güzel görünümlü dişlere kavuşmanız sağlanmaktadır.

· Diş Eti şekillendirme: Diş etleriniz çok kısa ya da çok uzunsa basit bir diş eti şekillendirme operasyonu ile diş eti ideal görünümüne kavuşturulmaktadır.

· Diş Beyazlatma: Dişlerinin daha beyaz olmasını isteyen kişilerin başvurduğu diş beyazlatma operasyonu ile beyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

· Inlay / Onlay Restorasyonlar: Diş çürüğü ya da diğer diş sıkıntıları için dolgu amaç ile porselen ya da kompozit materyallerden yapılan indirekt dolgulardır.

· Kompozit Bonding Uygulamaları: Dişin mine ve dentin tabakalarının görünümünde diğer diş ve çevre dokuları tamamlayan sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlayan operasyondur.

· Porselen Laminat Venerler: Dişleri arasında renk farklılıkları ya da şekil bozukluğu olan kişilerin dişlerinin rengini, boyutunu ve şeklini değiştirmek için uygulanan bir restorasyon uygulamasıdır.

· Diş İmplantları: Estetik diş hekimi tarafından gerçekleştirilen, diş eksikliklerinin giderilerek güzel ve etkileyici, tam bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlayan ve çene kemiğine yerleştirilen diş kökü uygulamasıdır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız