İmplant Merkezi Ataşehir-İstanbul İmplantoloji

İstanbul diş implantı merkezi olarak fark yaratan çalışmalarla işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Kayıp tek ya da birden fazla dişiniz için teknik ve estetik açıdan en iyi sonuçları İstanbul implantoloji ileri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi ile bulabilirsiniz. Alanlarında uzman diş doktorlarının yer aldığı merkezimizde implant tedavisi en iyi şartlarda gerçekleştirilmektedir.

İmplant Tedavisinde Diş Hekimi Önemi

İmplant tedavisinin hem uygulama hem de estetik sonuç alması bakımından hekimle doğrudan bir ilgisi olduğu söylenebilir. Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt Tolga Gülçiçek, Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Özlem Yücel ve Protez ve Estetik Diş Hekimliği Uzmanı Dr. Dt Eda Akün gibi mesleki alanda kariyerlerinin en üst seviyesinde olan kişilerin yer aldığı merkezimizde gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz. Ataşehir diş kliniği başvurularınızı bu açıdan soru işareti olmadan yapmak mümkündür. Operasyonlar en iyi teknolojik cihazlarla ve uzman yardımcı ekiple birlikte gerçekleştirilmektedir. Tüm tedavi süreçlerinde kliniğe gelen misafirlerimizin detaylı şekilde incelemeleri yapılmakta ve sonraki süreç için ayrıntılara önem verilmektedir.

İmplant Tedavisi Ne Kadar Sürer

İmplant tedavisi, hastanın durumuna göre de değişmekle beraber, kaynama süresi de eklenirse birkaç ay içerisinde tamamlanır. En uzun vakalarda 5- 6 aya kadar kaynama dönemi beklendiği gibi daha erken 2-3 ay gibi süreçte de işlemler olabilir. Yani implantın yerleştirilmesi 15 dakika ile 45 dakika civarındayken bunun kaynama süresini beklemek gerektiği için birkaç ay daha beklemek gerekebilir. Kaynama süresinden sonra artık üst bölüm tamamlanır ve gerçek dişlerinize kavuşmuş olursunuz.

Ataşehir diş merkezi ile bu süreçle ilgili dilerseniz ön bilgi de alabilirsiniz. Örneğin İmplantların üzerine protez nasıl yerleştirilir diye soran kişiler için de bunun ayrı şekilde değerlendirileceğini belirtmek gerekiyor. implant vidası ve üst bölümün değişik kalitede üretilmesi söz konusudur. Ancak genel olarak implant tedavisinin sağladığı katkılar uzun vadede epey iyidir. Diş protezleri, gerçek diş şeklinde kullanılmak üzere ayarlanmıştır. Hareketli ya da sabit protezlerden hangisini istiyorsanız buna yönelik talepleriniz avantajlı şekilde gerçekleşecektir. Merkezimize dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız