İmplant Nasıl Yapılır Video

Diş sorunu olanlar ve implant yaptırmak isteyenler, genelde süreci merak ederek araştırma yapmaya başlar. Eğer hastalarımız korkmaz ise Youtube Dr. Tolga Gülçiçek yazarak İleri İmplant Cerrahisi Operasyonlarını İzleyebilirler.

Özellikle heyecanlı kişiler için ek uygun olmayan bu durum, uygulamanın başarıyla gerçekleşmesi durumunda hatırlanmasa da, kişinin bilinçaltına olumsuz etkiler bırakabilir.

Her hekimin uygulama şekli farklıdır ve hasta çoğu zaman anestezi etki altında olduğu için herhangi bir acı hissi hissetmez. İmplant uygulamasının başarılı bir şekilde sonuçlanması, hastanın rahat olmasına bağlıdır.

İmplant Hakkında Detaylı Bilgi

İmplant hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler iyi bir diş hekimiyle görüşerek kafalarındaki tüm sorulara cevap bulabilir. Bu durumun en önemli aşaması olan doktor arayışını tavsiye yoluyla ya da büyük diş kliniklerine giderek yoluna koyabilirsiniz. İmplant, kişiden kişiye göre değişen bir süreçtir. Zamanı da sonucu da değişmektedir. Bu yüzden sizi muayene etmeden bilgi verilmesi olumsuz bir geri dönüştür. Sizin probleminizin ve genel uygulamaların birbirlerine paralel olmadığı durumlarda implant hakkında yanlış ön yargılar edinebilirsiniz.

Protezlerin Uygulanması

İmplant konusunda merak edilen bir diğer konu da protezin uygulanmasıdır. Protezin uygulanması vidalama ya da yapıştırma şeklinde yapılabilir. Her ikisinin de 3 boyutlu videoları incelenerek detayları merak eden kişiler bilgi sahibi olabilir. Ancak görsel olarak gerçek hasta uygulamalarının sayısı bir hayli azdır ve uygulamalar her hekim için farklıdır.

Operasyon Süreci

Videolarda operasyon sürecinin tamamını görmeniz mümkün değildir. Bu yüzden belirli kısımlar yayınlanarak kesintiler şeklinde görünmesi mümkün olmaktadır. Hastaların en çok merak ettiği konulardan olan uygulama öncesi ve sonrası ya da implant takılma anı videosu kafadaki sorulara cevap bulma açısından oldukça önemlidir. Öğrenciler ya da hastalar bu konuda detaylı bilgi edinerek hekim görüşmelerinden doğru bir bilgilendirme süreciyle çıkabilmektedir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız