All On 4 İmplant Uygulamaları

Diş hastalıkları oldukça geniş alanda birçok kişi tarafından yaşanan sorunları beraberinde getirmektedir. Günümüzde tedavi yöntemleri her ne kadar gelişme gösterse de, bazı tedavi süreçleri hastanın rahatsızlığına göre değişmektedir. Hastaların genç yaşta dahi kaybettikleri dişlerin, çenede boşluk yaratması ile All on 4 implant uygulamaları oldukça önemlidir. Tekniğin önemi ise, tek bir gün içerisinde uygulamanın sağlanarak tam dişsiz hastalarda gerçekleştirilen uygulamayı kapsar. Böylelikle istenilen görünüme kavuşmak oldukça kolaydır. Kısa sürede gün içerisinde alt veya üst çenede uygulama sağlanan All on 4 implant uygulaması istenilen sürede bitmektedir. Böylelikle hastaların bekleme yaşamadan ve ağrılı süreçleri hızlı geçirerek, fark yaratmaktadır. Her hasta tarafından implant yapılacaksa eğer, tercih edilen kolay implant uygulamasıdır.

All On 4 İmplant Tedavisi Özellikleri

Birçok hasta için dişlerin kolay bir şekilde tedavisini kısa sürede implant desteğiyle sağlamasını kapsar. Böylelikle All on four implant tedavisi özellikleri oldukça fazladır. İstenilen hızda ve zaman kaybı yaşamadan gerçekleşen tedavi şekli ile birçok hasta için en iyi çözümlerden biri olmayı başarır. Kişilere uygun olarak planlanan tedavi, sinüs yolları ile ilgili bir operasyonu kapsamaz. Birçok tedavi seçenekleri arasında en fazla tercih edilebilecek kolay uygulama yöntemli bir implant tedavisidir. Damak proteze göre daha farklı olan implant uygulaması, seans sayısı az olmakla beraber, birçok hasta tarafından tercih edilmektedir. Hareketli diş protezinden rahatsız olan hastalar için birebirdir.

All On 4 İmplant Tedavi Fiyatları

Kişinin ağız içinde öncelikle tam diş kaybı olmalıdır. Ancak bu sebeple implant uygulaması sağlanır. Dikkat edilmesi gereken diğer detaylar ise, ağız içi enfeksiyonu ve diş etlerinde hastalıktır. Her aşama tamamlanarak istenilen tedavi yöntemi uygulanmaya başlanır. Her zaman en çok merak edilen konulardan biri de implant uygulamasında hastaya 4 adet dental implant yerleştirilerek 3 ay kaynama süresi beklenir. 3 Ay sonra ise, hastaya implant üzeri protez takımı gerçekleşir. Böylelikle istenilen estetikli görünüme sahip olmak oldukça kolaydır. All on 4 implant tedavi fiyatları ise hastanın uygulanacak tedavisinde verilen fiyat aralığı da değişim gösterir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız