Ataşehir Diş Hekimi

Ataşehir'de İstanbul İmplantoloji Diş Kliniği olarak Uzman Diş hekimi kadrosuyla Ataşehir'de hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü çalışma personelleri ile hasta memnuniyetinin sağlanması Ataşehir'de ki kliniğimizin ilk prensibidir. Rahat ve temiz bir ortama sahip aynı zamanda bütün diş ve diş eti sorunlarınızı giderebileceğiniz bir ortam sunulmaktadır.

Ağız ve diş sağlığında gelişen ve uygulanmakta olan tüm teknolojiler anında kullanılmaktadır. Profesyonel bir diş sağlığı hizmeti sağlanmakta aynı zamanda hastalara da steril bir ortamdır. Güvenilir, kaliteli ve dünya standartlarında bir diş bakımı hizmeti sağlanmaktadır.

Ataşehir Diş Kliniği Hizmetleri

Ataşehir diş hekimi, tüm diş ve diş eti hastalıklarıyla ilgilenmektedir. Ağız ve diş sağlığı oldukça önemli bir sağlık hizmetidir. Bundan dolayı mutlaka rutin kontrollere gideceğiniz güvenilir bir doktorunuz olmalıdır. Diş sağlığınızda herhangi bir ağrı ya da hassasiyet oluşmasını beklemeden yılda iki kere rutin kontrollerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Uzman hekimler size, günde 5 dakika diş temizliği ile diş sağlığınızı koruyabileceğinizin bilgisini verirler. Her gün sabah ve akşam olmak üzere dişler mutlaka fırçalanmalıdır. Aksi halde dişlerde plak oluşumu ve uzun vadede çürük oluşumu kaçınılmaz hale gelir.

Ataşehir diş hekimine en çok başvurulan sebepler arasında Konservatif Tedavi yer almaktadır. Çürük tedavisi olarak da bilinen bu tedavi estetik dolgular sayesinde giderilebilir. Böylece diş kaybına yaşamamış olursunuz. Çürükler erken dönemde tedavi edilir ve dişlerinizin fonksiyonel olarak ağız dokularınıza uyumla hale getirilir. Böylece diş kaybetmeden sağlıklı yapıda ve görünümde dişlere sahip olabilirsiniz.

Dolgu, gülüş tasarımı, diş çekimi ve diş dolguları için sağlığınıza yardımcı olacak her türlü uygulama için destek alabilirsiniz. Diş çekiminin yanı sıra diş dolgusu, diş temizlenmesi gibi rutin sebeplerden dolayı da diş hekiminizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Profesyonel bir çalışma ekibinden oluşan Ataşehir diş hekimi, diş uzmanı arayanların mutlaka uğramaları gereken bir yerdir. Ataşehir uzman diş hekimi arayanlar için, steril bir ortamda, profesyonel ve kaliteli bir hizmet ile uygun fiyatlı bir tedavi sağlanmaktadır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız