Ataşehir Diş Klinikleri arasında İstanbul İmplantoloji Kimdir Anadolu Yakası İmplant için?

İstanbul İmplantoloji diş Kliniğimizde Anestezi Uzmanı ile birlikte Sedasyonla İmplant ameliyatları yapılmaktır.Özellikle ileri kemik kayıplarında ve kemik nakli yapılması gereken durumlarda ve bazen de all on 4 , all on 6,all on 8 dediğimiz implant uygulamalarında zaman zaman Hastane ortamında Genel anestesi yi tercih etmekteyiz.Anında implant dediğimiz dişleri çekerken yapılan İmmediate implant operasyonlarında da zaman zaman operasyonun konforlu geçmesini düşünerek genel anestesi yöntemini tercih edebiliyoruz.Bu operasyonarda Kemik greftinin yanısıra çeşitli regenerative materyallerde kullanılmaktadır.

İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Ve Diş Hekimliği Kliniğimizden dental termin alan hastalar Türkiye ve Türkiye dışı ülkelerde gelerek en üst seviyede çözümler bulmaktadır. Hem hizmet kalitesi hem de genel işlem özellikleri açısından birçok diş kliniğine göre çok daha kapsamlı olan kliniğimizde hastayı uygun bir şekilde yönlendirme yaparak en doğru tedavi yöntemlerine ulaştırmak amaçlanmaktadır.. Avrupa’da en çok tercih edilen diş klinikleri içerisinde bulunan İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Ve Diş Hekimliği bünyesinde alanında Uzman doktorlarca en üst derecede hizmet vermeyi hedefler.İstanbul İmplantoloji Diş Kliniğinden Dental Termin alarak gelen hastalara tedavinin yanısıra konaklama ve ulaşım konularında da yol gösterek yardımcı olunmaktadır..

İmplant tedavisi çekilme ya da farklı nedenlerle dişlerin dökülmesi sonrasında boş kalan yerlerin protezle doldurulmasıdır. Bu tedavi yönteminde tek vidayla birkaç dişin yeri doldurulabilir. Yani her boş bölüm için vida kullanımı gerekmez.

İmplant Tedavisi Pahalı Mıdır?

İmplant tedavisi pahalı bir uygulamadır. Bunun nedeni kullanılan titanyum malzemesidir. Bu malzeme kendiliğinden pahalı olan ve genelde yurt dışından getirilen bir malzemedir. Sadece bu ürün kullanılabildiği için, ayrıca diş kliniklerinde ekleme olduğundan daha da fiyatı artmaktadır. Ancak uzun yıllar kullanımı olduğu düşünülürse avantajlı bir tedavi olduğu görülebilir. Yani iyi bir bakımla 20-30 sene kadar, belki daha da fazla kullanılabilir. Çünkü implantla beraber gerçek diş gibi takma dişiniz olur. Boş alana diş kökü yerine titanyum vida gelir. Bu da uzun vadede diğer uygulamalara göre daha sağlam bir zemin demektir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız