Ataşehir Diş Klinikleri, İstanbul İmplantoloji

İmplant tedavisi, özellikle diş kaybı yaşayan ve sonrasında protez bir dişe sahip olmak isteyen kişiler için son derece önemli bir tedavidir. Temel işlem sıralamasına bakılırsa öncelikle çene kemiğine vida yerleştirilir. Eğer bu bölüm uygun değilse yapay çene kemiği bölümü oluşturulur ve titanyum malzemeden vida yerleştirilir. Daha sonra birkaç ay boyunca bunun kaynaması beklenir. Kaynama olduktan sonra üst bölüme geçilir. Burada bir vida ve protez diş eklemesi gerçekleşir. İmplantın kaynaması sırasında geçici diş verilir ve daha sonra gerçek protez diş eklenir.

Ataşehir Diş Klinikleri arasında İstanbul implantoloji de İmplant Tedavisi Avantajları Neler

İstanbul İmplantolojide İmplant tedavisi son derece avantajlıdır. Bunun temel nedeni Kliniğin başında son derece deneyimli Çene Cerrahı Doktor Diş Hekimi Tolga Gülçiçeğin olması ve diğer branşlarda da konusunda uzman doktorlala Multidisipliner çalışılmasıdır. Yani ağız içinde boş olan bölüme diş ekleneceği zaman cerrahi bir işlem olacaktır ve bu operasyonu yapacak hekimi iyi seçmek gerekir. İstanbul, çok sayıda diş hekimi ve diş hastanesi olması nedeniyle birçok hasta için istedikleri sonucu alabilecekleri bir şehir olarak karşımıza çıkar. Üstelik Avrupa ülkelerinden gelecek kişiler için hem tatil hem de tedavi imkanı sağlar. Gün içerisinde bir süre tedavi olduktan sonra tatil için şehir gezintisi yapabilir, hatta bazı kliniklerin konforlu otellerinde kalabilirsiniz. Ayrıca seçim yapabilme lüksünüz daha fazla olur. Yani internetten ya da doğrudan görüşerek kliniklerin karşılaştırmasını yapabilir, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

İstanbul’da İmplant Yapılacak Yer Önerisi

İstanbul’da implant yapılacak yer önerisi olarak İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi olarak önerimiz klinik seçiminde mümkünse doğrudan görüşme sağlanması gerektiğini belirtmek gerekiyor. Hekimin Tecrübesi,Estetik öngörüsü klinik hijyeni çok önemli konular arasındadır.

Estetik Diş Hekimi Tavsiye

Estetik diş operasyonları ile güzel, çekici, doğal ve etkileyici bir gülümsemeye ve dişlere sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey bir estetik diş hekiminin hizmetinden yararlanmak olacaktır. Estetik diş hekimine karar vermenizde size yardımcı olacak bir yazı derledik.

Estetik Diş Hekimleri Kimdir?

Estetik diş hekimleri, estetik diş operasyonları konusunda ihtisas yapmış olan; dişlerinizin dış görünümünde rahatsızlık duyduğunuz konularda size yardımcı olarak yüzünüze ve karakterinize en uygun ve en mükemmel dişlere ve gülümseye kavuşmanızı sağlayan diş hekimleridir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız