Ataşehir İmplantoloji –Gömülü 20 lik dişler,Yirmi yaş Ameliyatları

İstanbul’un en üst düzyde hizmet vermeyi hedeflemiş Ataşehir İmplantoloji Kliniğimiz her zaman adından söz ettirmektedir. Diş sağlığı tedavi hizmetlerinde göstermiş oldukları başarı ve güven sayesinde gerek yurt içinde olsun gerek ise yurt dışında pek çok hasta kliniğimizi tercih etmektedir.

Estetik Diş Tedavi Yöntemi

İleri estetik diş hekimliği son zamanlarda çok daha popüler olan en önemli alanlardan bir haline gelmiştir. Ataşehir diş kliniğimiz uzman doktorları arasında yer alan Protez ve Estetik Diş Hekimliği Uzmanı Dr. Dt Eda Akün her türlü implant, lamine ve zirconium kaplama çalışmalarını en son düzey teknoloji ürünleri ile yapmaktadır. Böylece gülerken hiçbir şekilde korkmayacaksınız. Estetik diş hekimliği son zamanlarda en çok tercih edilen ve çok önemli dalların en başında yer almaktadır.

Ataşehir Diş kliniğimizde bulunan tüm uzman doktorlarımız ile en sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Estetik diş hekimliği sayesinde dişlerinize özel gülüş tasarımı yapılacak ve gülmekten kesinlikle korkmayacaksınız. Ayrıca İstanbul implantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi olarak diş eti hastalıklarında da en güvenli sağlık hizmetleri verilmektedir. Periodontoloji (diş eti hastalıkları) Uzmanı Doç. Dr. Özlem Yücel kliniğimizin uzman hekimleri arasında yer almaktadır. Diş eti rahatsızlıklarında sizlere en kaliteli ve en güvenli tedavi yöntemlerini uygulayan hekimimiz ile çok kısa süre içinde sağlığınıza kavuşacaksınız.

Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Tedavi Yöntemleri

Zaman içinde düzenli olarak dişlerin bakımı yapılmadığı taktirde çok çabuk çürürler ve çürük dişlerin tedavisi doğru bir şekilde yapılmaz ise eğer zaman içinde kaybetmek mümkün olacaktır. Bu gibi sorunlar karşısında en doğru tedavi yöntemi şüphesiz implant tedavi yöntemidir. Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Dr. Dt Tolga Gülçiçek tarafından en güvenli implant tedavisi yapılmaktadır. Batı Ataşehir diş merkezi olarak tüm diş eti hastalıkları ve diğer hastalıkların tedavi sırasında her zaman en güvenli tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Uzman doktorlarımız her zaman sizlere en güvenli ve en başarılı tedavi yöntemleri ile sağlıklı gülüşlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Yine Kliniğimizde 20 yaş Diş ,Gömülü Diş Operasyonları,20 lik diş Ameliyatları Çene Cerrahı Doktor Tolga Gülçiçek Tarafından yapılmaktadır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız