Ataşehir’de İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği Dr Eda Akün

Dişler en hassas organların en başında yer alan çok önemli organımızdır. Ataşehir diş kliniğimiz son derce alanlarında uzman doktorlar ile çalışmakta olup en başarılı diş sağlığı tedavilerine imza atmaktadırlar. Ataşehir estetik diş hekimliği nedir sorusuna en doğru yanıtı kliniğimizde almanız mümkün olmaktadır. Kliniğimizde yer alan tedavi yöntemlerinden birisi olan protez uzmanlığı konusunda Dr Eda Akün son derce başarılı tedavileri sizlere yardımcı olmaktadır.

Dr Eda Akün Kimdir?

Ataşehir diş kliniğimizde en başarılı hizmetleri sunmakta olan Dr Eda Akün prostodonti uzmanı olarak görev yapmaktadır. Ataşehir İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezinde çalışan uzman doktorumızdan, Dr Eda Akün İleri Estetik Diş hekimliği ve protetik diş tedavisi alanlarında çalışmalar yapmaktadır.Eestetik diş hekimliği son zamanlarda en önemli alanların başında yer almaktadır. Özellikle bireysel özel gülüş tasarımı yapan ve bu tedaviyi uygulayan en önemli hekimlik alanıdır.

Estetik Diş Hekimliği

Tüm insanlar gülümserken hep güzel olmayı ister. Bu neden ile bu hekimlik dalının önemi biraz daha artmakta ve tercih edilmektedir. Çünkü gülerken insanlar diş görüntüsünün çirkin olması durumunda gülümsemelerini saklamaktadırlar. Özgüvenlerini sağlayan ve hayata daha cesur davranmak için estetik diş görünümü çok önemlidir. Uzman estetik diş hekimi sayesinde hem gülüşler çok daha rahat olacak hem de kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Ataşehir diş kliniğimizde en doğru tedaviler sonrasında gülüşleriniz ve diş sağlığınız çok daha iyi olacaktır.

Dış görünüşüne son derece önem veren kişiler için kliniğimiz doktorlarından Protez Uzmanı Dr Eda Akün implant, lamine ve zirconium kaplama çalışmaları konusunda en doğru tedavi yöntemleri ile beklenenden daha başarılı işler yapmaktadır. İstanbul implantoloji kliniği kadromuzda bulunan uzman doktorlarımız hastanın sağlık durumuna ve tüm sosyal hayatına doğrudan etki eden hizmetler sunmaktadır. En son sistem teknolojik cihazlar ile estetik diş hekimimiz doğru tedavi yöntemleri ile gülüşlerinizi saklamanıza gerek kalmadan özgüvenizi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız