Çene Kemiği Erimeleri ve İleri İmplant Uygulamaları

Sağlam ve güzel görünümlü dişler ile çene yapısına sahip olmak için Ataşehir diş merkezi olarak sizlere implant uygulamaları yapmaktayız. Bu alanda hizmet veren Dr. Tolga Gülçiçek ile sizler de dünya standartlarında bir tedavi imkânı elde edebileceksiniz. Öyle ki implant uygulaması yapılamayacak denilen hastalar dahi kliniğimiz ve doktorlarımız sayesinde sağlam dişlere sahip olabilmektedir.

Türkiye’de İlk

Doktor Gülçiçek’in geçmişi başarılarla doludur. Özellikle çene kemiği ve implant uygulamaları ile alakalı olarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında eğitimler almıştır. Bu kapsamda Türkiye’de ilk defa uygulanan box tekniği ülkemize getiren bir kaç kişiden biridir.

Bu uygulama ile birlikte kemik erimesi sebebiyle çenesine implant tedavisinin uygulanması mümkün olmayan kişilere kemik üretilerek tedavi yapılmaktadır. Bu sayede de hasta hem daha sağlam bir çeneye hem de dişlerine kavuşmaktadır. Ataşehir diş kliniği hizmetlerimiz arasında yer alan bu yöntem ile sizler de kolay bir şekilde dişlerinize kavuşabileceksiniz. Üstelik bu hizmeti Türkiye’ye getiren birisinden almak da sizler için son derece avantajlı bir durum olacaktır.

Estetik Diş Hekimliği

Kliniğimiz sadece sağlam dişlere sahip olmanız ile ilgilenmemektedir. Aynı zamanda da estetik görüntü açısından güzel bir şekle sahip dişlerinizin olmasına da önem vermektedir. Bu kapsamda doktorlarımız özel teknikler uygulayarak her bir birey için ayrı estetik diş tasarımları yapmaktadırlar. Bu kapsamda yaş, cinsiyet, çene yapısı gibi daha birçok unsur birlikte harmanlanarak ortaya başarılı bir sunum çıkmaktadır.

Bu sayede sizler de son derece doğal bir şekilde gülümseyebileceksiniz. Diş tedavisi gördüğünüz dahi kimseler tarafından anlaşılmayacaktır. Bunun yanı sıra vücut yapınız ile uyumlu olması da önemli avantajlardan birisi olacaktır.

İşte tüm bunlar ve daha fazlası kliniğimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizler de Ataşehir’de estetik diş hekimi arıyorsanız son derece doğru yerdesiniz demektir. Gerek estetik anlamında gerekse de sağlam dişler konusunda en iyi hizmetleri kliniğimizden alabileceksiniz. Dünya standartlarında eğitim almış ve kendini ispatlamış doktorlarımızdan alacağınız hizmetler ile geleceğe daha sağlam bir şekilde gülümsemeler gönderebileceksiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız