Diş Estetiği Fiyatları

Sizde diş estetiği fiyatları konusunda bilgi edinmek için sitemizden hemen yararlanabilirsiniz. Estetik Diş Hekimliğinde bilimsel şekilde kanıtlanacak olan çok özel tekniklerle beraber, teknolojik pek çok materyal, bilgisayar destekli cihazlar yer almaktadır.

Bu uygulamalarda farklı tasarımlar yer almaktadır. Diş hekimliğinin tüm alanında çok özel ürünler yer almaktadır. Bu konuların yanında teknisyenin el ile yaptığı uygulamalar eklendiği zaman ücretler yükselebilmektedir.

Her insan mükemmel bir gülümsemeye sahip olmayı arzu etmektedir. Ortodontik tel takması gerekmeyen kişiler arasında bulunuyorsanız, dişlerinizde sigara ve kahve gibi alışkanlıklarla ortaya çıkabilecek olan lekeler ve kötü bir görünüş ortaya çıkarmaktadır.

Geçmiş zamanlarda yıl içerisinde 1-2 defa diş temizletme konusunda hariç dişin görünüşünü düzeltmek için yapılabilecek farklı şeyler yer almıyordu. Geçtiğimiz dönemlerde diş hekimliğindeki malzeme, teknoloji ve restoratif teknikler üzerinde ortaya çıkan gelişmeler, bizim, orijinali kadar güçlü ve renk değişim durumlarına dirençli dişlere sahip olabilmemizi sağlamaktadır.

Bununla beraber estetik diş hekimliğinde farklı materyaller ve teknikler bir araya getirilerek ücret düşürülebilir. Örnek vermek gerekirse porselen lamine yerine kompozit lamine uygulamaları biraz daha uygun fiyatta yer almaktadır. Bazı durumlarda dişlere kompozit lamina yapmak gerekebilir. İstanbulimplantoloji merkezi sizler için en doğru diş uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Diş estetiği ücretleri konusunda ortodontik tedaviler de önemli bir yer tutabilmektedir. Porselen lamine uygulamadan önce ortodontik tedavi yapılması son derece önemlidir. Ortalama olarak 6 ay ila 1.5 yıl arasında değişmeye devam eden sürelerde tamamlanacak olan bu tedavilerden sonra lamine ücretleri de ilave edilmektedir. Diş estetiği konusunda diş temizliği, diş beyazlatma ücretleri de ilave olarak yer alabilmektedir. İmplantoloji Merkezinde tedavi olmak adına hemen sizde hemen başvuru yapabilirsiniz.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği konusunda dişeti tedavileri ve operasyonları farklı şekilde ücretlendirilmektedir. Periodental tedaviler diş estetiğinin vazgeçilmezleri arasındadır. Sağlıklı bir dişeti yer almadan ideal bir diş estetiği de olmamaktadır. Bu operasyon uygulamalarına göre belli sürelerde beklemeyi de gerektirmektedir. Hemen lamine ya da diğer porselen kaplaması uygulanmayabilir. En az 4- 6 hafta beklenmesi gerekecek olan dişeti estetiği ile ilgili tedaviler yer almaktadır. Dr.Tolga Gülçiçek diş estetiği konusunda Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği merkezinde sizlerle bir araya geliyor.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız