Diş Tedavisi İmplant Fiyatları

Diş implantı, eksik olan dişlerin yerine protez eklenmesini ifade eder. Bu tedavinin doğru şekilde yapılması gerekir. Aksi halde uzun vadede beklenen işlem olmaz.

Doğru İmplantı Seçmek Neden Önemli

İmplant fiyatları kendi içerisinde değişik şekilde fiyatlandırılabilmektedir. Markaların yurt dışında nereden geldiği, ürün kalitesi gibi kriterler önem kazanır. İstanbulimplantoloji bünyesindeki implantlar uzun yıllar sorunsuz kullanım odaklı hazırlanmaktadır. Ancak İmplantoloji Merkezi bünyesinde başvuru yapan hastalarımıza seçenekler sunmaktayız. Hem bütçe hem de uygulama açısından en iyi sonucu almanız için Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir bünyesinde güvenle hizmet alabilirsiniz.

Doğru implant seçiminin olmaması halinde ne gibi zararlar olacağına bakılırsa, öncelikle uzun ömürlü olmaması söylenebilir. Yani 15 -20 yıl değil de çok daha kısa sürede implantınız eskiyebilir, sorun çıkarabilir. Bunu engellemek için uygulama da son derece önemlidir. Her diş implantı yaptırmak isteyen hastalar doğru hekimi bularak işlem yapmalıdır. Diş implantları bir ameliyatla olduğu için gelişigüzel olmaz ve kliniğimizdeki tüm hekimlerimiz bu alanda isim yapmış uzman kişilerdir. Yani tamamen sağlık merkezi ortamında süreç tamamlanır. Bu şekilde implantın tutmaması gibi ek durumlarla karşılaşma riskiniz de azalır. Çünkü implant öncesinde zemin uygunluğu ve tüm süreçle ilgili gereken işlemler tamamlanmaktadır.

İmplant Sonrası Bakım

Her hasta en iyi implant merkezi arayışı içine girebilir. Bu noktada İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği size gereken hizmet ayrıntılarını sağlayacaktır. İmplant süreci öncesi ve sonrasında neler olacağına dair gereken ayrıntılar sizlere aktarılacaktır. Bakım işlemlerine titiz davranmak gerekir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız