Diş Yaptırma Fiyatları

Sağlıklı bir ağza ve güzel gülüşlere sahip olmak için diş yaptırmak gereklidir. Sadece estetik bir gülüş için değil daha sağlıklı beslenme ve ısırma gibi fonksiyonlar için de sağlıklı dişlere ihtiyacınız vardır. Bu yüzden ağız ve diş sağlığınızı ihmal etmeden uzman bir diş hekimi ile görüşerek gerekli kontrolleri ve sonrasında tedaviyi uygulatmanız gerekir.

Diş Tedavileri

Dişlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlar diş tedavinizi de belirleyecektir. Alanında uzman bir hekimle görüşmeniz halinde tüm dişleriniz ve ağzınız kontrol edilerek sorunlar çıkarılacaktır. Hangi dişinize hangi tedavinin uygulanması gerektiği hakkında size bilgi verildikten sonra isteğiniz halinde tedaviler başlayacaktır.

Dişlerde sararma, renk değişimi, çürük, kırık gibi sorunlar yaşanabilir. Bazen de dişleriniz sağlıklı olsa bile seyrek ya da eğik diş sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Tüm bu durumlar tedavi edilebilir olduğu için zaman kaybetmeden bir hekime başvurmalısınız.

Diş tedavisi yaptırmak genellikle ertelenen ve son safhada yaptırılan bir uygulamadır. Ancak maalesef bu durum diş kayıplarına kadar yol açabilir. Bu yüzden belirli periyotlarla diş hekiminize kontrole gitmek ağız sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Diş Tedavisi Fiyatları

Dişlerinizle ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunlar için ilk olarak güvenilir, alanında uzman ve başarılı bir hekim bulmalısınız. Böylece doktorunuza güvenerek tedavinize sonuna kadar devam edebilirsiniz. Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi sizin için gerekli tedavileri en iyi şekilde yapıyor.

Diş yaptırma fiyatları dişinizin ihtiyacı olan uygulamaya göre farklılık gösterir. Diş beyazlatma operasyonu, gülüş tasarımı, diş teli tedavisi gibi estetik uygulamaların yanı sıra kanal tedavisi, köprü ya da kaplama gibi tedaviler de yapıyoruz. Tüm bu tedavilerin süresi, kaç dişe yapılacağı gibi hususlar fiyatları etkileyecektir.

Diş İmplantı

En büyük ve geri dönüşü olmayan sorun diş kayıplarıdır. Estetik kaygının yanı sıra beslenmenizi de etkiler. Bu durumda köprü yapılması mümkündür. Ancak bir köprü en az iki sağlam dişi feda etmek anlamına gelir. Bunun yerine İstanbul implantoloji merkezimizde implant taktırabilirsiniz. Diğer dişlere zarar vermeden, tek ya da çok sayıda dişe implant yaptırmak mümkündür.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız