En İyi İmplant Markaları Nelerdir?

Eksik dişlerin yerine yerleştirilen implantlarda kullanılan malzemeler çok önemlidir. İmplant yaptırmayı düşünen hastalar en iyi implant markaları nelerdir? sorusuna cevap bulmaya çalışırlar.

İmplant markalarının en iyi ayırt edici özelliklerinden birisi de nerede yapıldıklarıdır. Almanya, Amerika, İsrail veya yerli yapım implantlar en çok tercih edilenlerdendir. Hastaların yaptıracakları implantları doktorlarının tavsiyeleri ile yaptırmaları gerekeceği gibi kendileri de araştırmalar yaparak tercih edebilirler. Ancak güvenilir doktorlardan alacağınız tavsiyeler ile yaptıracağınız implantlar daha dayanıklı ve sağlıklı olacaktır.

İmplant Nedir?

Ağzınızda bir veya daha fazla eksik olan dişlerinizin yerine yerleştirilecek olan dişlerin sabitlenebilmesi için çene kemiğine yerleştirilen vidalara implant denilmektedir. Bu şekilde daha sağlam ve sağlıklı olacak olan dişinizin ana dişiniz gibi kullanabilmenize olanak sağlanır.

Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet ve memnun ayrılan hastalarımızın verdiği tecrübe ile İmplant Merkezi’nde hizmet vermeye devam ediyoruz. Dr. Tolga Gülçiçek ve uzman sağlık ekibimizle verdiğimiz hizmetler neticesinde sizlerin sağlığını sağlayabilmek için çalışıyoruz. En iyi markaların kullanımının yanı sıra sizin için en uygun marka ve yapıdaki implantların kullanımı daha önemlidir. Ağız ve çene yapınıza göre seçenekler arasında sizler için en uygun implant bizlerin rehberliğinde seçebilirsiniz. Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi ile hastalarımızın tedavilerini gerçekleştirmekte hız kesmeden devam ediyoruz.

En İyi İmplantlar

Çene kemiğimize vidalanan implantların kalitelisinin kullanılması sağlığınız açısından çok önemlidir. İmplant tercihinin yapılabilmesi için ne kadar süredir üretim yaptıkları çok önemlidir. Kliniğimizde Mis, Nobel, Straumann kliniğimizde en çok tercih ettiğimiz implanlar arasındadır.

Dr. Tolga Gülçiçek İstanbul Ataşehir’de yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerle sizler için uygulanacak en uygun implantın seçilebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hastalarımızın ağız sağlığını tam anlamıyla oluşturabilmek için yaptığımız çalışmalar neticesinde sağlamış olduğumuz güven neticesinde en iyi implant uygulayan klinik sıralamasında ilk sıralara ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız