Estetik Diş Hekimliği

Sizde estetik diş hekimliği konusunda detaylı arama yaparak en uygun diş kliniklerini bulabilirsiniz. Her insan, görünüm ve karakter konusunda birbirinden farklı şekilde yer almaktadır. Bu nedenle özellikle ön diş alanlarının restorasyonu, insanların özel isteklerine ve karakteristik özelliklerine değişmektedir. Gülüş tasarımları konusunda en büyük etken olarak dişler görülse bile sadece diş tedavilerinden bahsedebiliriz. Dr.Tolga Gülçiçek diş estetiği ve diğer uygulamalarda Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği merkezinde hizmet vermektedir.

Diş etleri, dudak ya da çene yapısı gülüş tasarımında çok etkili faktörler arasındadır. Gerekli konularda diş eti estetiği dudak ve çenede şekillendirmektedir. Yaş faktörü en dikkat çekici olanlar arasındadır. Geçen dönemlerde beraber yüz hatlarınız değişmektedir. Ufak kırışıklıklar belirleniyorken özellikle ağız ve çene bölgesinde yer alan ciltte gevşeme başlamaktadır. Ön dişlerin boyunun kısalması ile beraber olduğundan daha yaşlı görünmektedir.

Diş Uygulamaları

Yıllarca tüketilecek olan çay, kahve, sigara gibi konular dişin mine tabakasının da oluşan renklenme gülüşünüzün solgun hale gelmesine neden olmaktadır. Arka dişlerde yer alan kısalmalar ya da diş kayıpları çene kemikleri üzerinde erime ve incelmeyle bir araya geldiği zaman yüzün daha çökük ve yaşlı görünmesine neden olabilmektedir. Bu tür sorunlar ortaya çıktığı zaman ise dental implant ve porselen kronlar kullanılmaktadır. Bu tedaviler konusunda hem estetik hem de kişinin çiğneme fonksiyonu estetik biçimde yeniden şekillenmeye başlamaktadır.

İstanbulimplantoloji merkezi sizler için her anlamda en doğru diş uygulamalarını sunmaya devam etmektedir. Bazı durumlarda ise tüm yüz hatları her zaman mükemmel olmasına rağmen güldüğümüzde diş etlerimiz görünmesi durumunda bu durum bizi çok daha daha sert ve mutsuz görünmemize sebep olmaktadır. Pembe estetik adı verilen işlemlerle sorunuzu çözülmez ise halen gülümseme konusunda diş etleri görünüyorsa, burun altındaki tek bir nokta üzerinde botoks uygulaması yapılmaktadır. Üst dudak bir miktar düşmekte ve gülümsemenize hiçbir mani kalmamaktadır. Kısacası yüzünüzle tam uyumlu yapılacak bu uygulama ile beraber gülüşünüzü genç hale getirmek ve güzelleştirmek diş hekimi muayenehanesi kadar yakın bulunmaktadır. İmplantoloji Merkezinde tedavi olmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız