Estetik Diş Hekimliği – Ataşehir İstanbul İmplantoloji

Güzel bir gülümsemeye ve özgüvene sahip olabilmeniz için Ataşehir İstanbul İmplantoloji diş merkezi olarak sizlere estetik diş hekimliği hizmetleri vermekteyiz. Bu alanda kendisini son derece geliştirmiş olan Dr.Tolga Gülçiçek ile Dr. Eda Akün Multi disipliner olarak sizlere hizmet vermektedir. Uluslararası kalitede bilgi birikimine sahip olan hekimimiz hali hazırda yerli ve yabancı birçok seminere katılarak kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Sizler de kliniğimizi tercih ederek bu farkı yakından hissedebileceksiniz.

Ülkemizde uygulaması yaygın olmayan ancak dünyada kullanılan birçok uygulamaya sizler de kliniğimiz sayesinde erişebileceksiniz. Ayrıca ifade etmek gerekir ki tedavi hizmetlerimizden istifade etmek için dünyanın farklı yerlerinden insanlar da kliniğimize gelmektedir. Dolayısıyla bu imkânları sizler de kolaylıkla elde edebilecek ve en kaliteli tedavileri alabileceksiniz.

Estetik Diş Hekimliği Uygulamalarımız

İstanbul implantoloji ileri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi olarak dişlerinizin renk ve şekil bakımından en doğal ve en güzel şekilde görülmesini sağlamaktayız. Bu kapsamda dişlerinizin beyazlatılması, aralarındaki boşlukların giderilmesi, kırılmaların düzeltilmesi, kaplamaların yapılması gibi hizmetler kliniğimiz tarafından verilmektedir. Hibrit protez, porselen lamina, implant üzerine porselen uygulamalar gibi çeşitli teknikler ile de dişlerinizin çok daha şık görünmesini sağlamaktayız. Sizler de İstanbul estetik diş hekimliği kliniği tercihlerinizde bizleri ilk sıraya koyarak bu hizmetlerimizin kalitesini yakinen deneyimleyebilirsiniz.

Birinci Sınıf Malzeme

Dişlerinizin güzel ve doğal görünmesi için birinci sınıf malzeme kullanımı bir hayli önemlidir. Zira ucuz ve kalitesiz olan malzemeler hem görüntü açısından istenilen estetiği vermemekte hem de uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde kalmamaktadır. Bu sebeple kliniğimiz en kaliteli malzemeleri tercih ederek mağduriyet yaşamanızın önüne geçmektedir.

Her Bireye Özel Diş Estetiği

Herkesin vücut ve diş yapısı birbirine göre farklıdır. Bu sebeple de diş estetiği yapılırken bu durum göz önünde bulundurulmalıdır. İşte Batı Ataşehir diş hekimi olarak görev yapan doktorlarımız da bu hususa azami derecede riayet etmektedir. Ayrıca uygulamaya geçilmeden evvel de sizin onayınız alınmaktadır. Bu sayede ortaya son derece başarılı bir estetik uygulama çıkarılmaktadır. Dışarıdan bakan birisinin doğal olmayan herhangi bir şey algılaması dahi mümkün olmayacaktır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız