Estetik Diş Hekimliği Lamina Veener Uygulamaları

Her zaman birçok kişi için diş tedavisi ve görünüm düzeltmek için estetik operasyonlar yapılmaktadır. Hastaların en çok kullandığı tedavi seçenekleri ve estetik uygulamalarında Lamina Veener uygulamaları bulunmaktadır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan estik diş hekimliği Lamina Veener uygulamaları, farklı aşamaları kapsayan önemli bir estetik uygulaması olarak bilinir. Estetikte çığır açan uygulama ile dişlerde görünüm oldukça büyük farklarla ortaya çıkar. Laminate Veener, yaprak protez olarak bilinen bir görünüm düzelticidir. Dişlerde ki yamukluk veya renklerin daha beyaz görünmesi için yapılan bir uygulamadır. Bu sebeple de en çok tercih edilen estetik gülüşü yakalamak mümkündür.

Lamina Veener Uygulama Yöntemleri

Fark edilir derecede değişim yaşatan Lamina Veener, dişlerinde şekil bozukluğu yaşayan kişilerde uygulanmaktadır. Bu sebeple de en fazla tercih edilen görsel uyumu yakalayan tedavi biçimidir. Lamina veener uygulama yöntemleri başlangıçta hastanın dişleri aşındırılarak porselen yaprakların takılması için hazırlanır. En son aşamada da yaprak porselenler takılarak görünüm tamamlanmış olur. Lamina Veener uygulaması daha kısa sürede gerçekleştiği için en kolay gerçekleşen uygulama şeklidir. Dişlerde ki 03, 07 mm kalınlığında bir aşındırma işlemi yapılır. Böylelikle gerçekleşen uygulama ile ince plakalar halinde hazırlanan porselen yapraklar takılır. Hastanın kısa sürede işlemleri tamamlanmış olur.

Estetikli Gülüş İçin Lamina Veener Fiyatları

Her zaman görünüm açısından da fark yaratan Lamina Veener, istenilen sürede yapılmaktadır. Hem kısa zamanda gerçekleşmesi hem de görsel olarak belirli bir estetiğe kavuşan dişler için birçok kişi tarafından başvurulur. Estetikli gülüş için Lamina Veener fiyatları uygulama yapılacak diş sayısına göre ve kalitesine göre değişim göstermektedir. Bu sebeple de istenilen aşamada tamamlanan estetik görünüm ile dişlerde en iyi görünüm yakalanmaktadır. Uygulama sırasında kesilecek ve aşındırma yapılacak olan dişte belirli bir mm alınma sağlanır. Bu durum oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken detaylar arasında gelmektedir. Lamina Veener dayanma süresi ise 10 yıla kadar sürmektedir. Bu sebeple de yaprak porselende herhangi bir kırılma veya aşınma söz konusu değildir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız