Estetik Diş Hekimliği nedir?

Estetik Diş Hekimliği nedir? Hastaların En çok soru sorduğu konular Nelerdir? Estetik Diş Hekimliğinde haklı olarak En İyi estetik Diş yapan Hekim kimdir? İstanbul ‘da En İyi Estetik Diş Hekimi Kimdir? Çok merak edilen ve sorulan sorular olup ? Tüm sorulara cevap verirken ,Doktorun Vaka tecrübesi, Estetik öngörüsü, Klinik teçhizatı ve hijyeni son derece önemlidir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sağlık sektöründe de büyük gelişimler yaşanmaktadır. Önceden diş hekimleri sadece diş çekmek ya da protez diş yapmak gibi sorunları çözerken günümüzde estetik güzellik için de uğraş verilmektedir. Peki İstanbul ‘da en iyi estetik diş hekimi kimdir? Estetik Diş Hekimi Ne gibi alanlarla uğraşır ? Kısaca sağlıklı gülüşü ve estetik güzelliği sağlayabilmek için çalışan doktorlara estetik diş hekimi denilebilir. Eğer siz de doğuştan güzel dişlere sahip olan insanlardan değilseniz bunun sağlanabilmesi için estetik diş hekimine gitmeniz gerekebilir. Yapısal olarak oluşan bozukluklar, kahve, sigara kullanımı gibi dış etmenlerden ve yeteri kadar diş fırçalanmamasından kaynaklı olarak dişlerimizde zamanla sarılaşmalar, lekeler veya kırıklar meydana gelebilir. Eğer bu durumlar ileri boyutlara gelmiş ise kendi kendinize çözemeyecek konumdasınız demektir.

Yıllardır Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi’nde verdiğimiz hizmetlerle sizlerin bütün diş hastalıklarınıza çözüm üretmeye devam ediyoruz. İster implant tedavisi, ister basit bir diş çekimi, isterseniz de hayalini kurduğunuz bembeyaz dişlere sahip olmak için verdiğiniz uğraşların neticesini bizimle birlikte alabilirsiniz. Uzman doktor ve sağlık personeli kadromuz ile yıllardır gelen hastalarımızın mutlu ayrılmalarına sebep olduk. Bu şekil ile İstanbul içinden olduğu kadar Türkiye’nin dört bir yanından bizleri tercih eden hastalarımızın tedavilerini en uygun şekilde yapabilmekteyiz.

İstanbul implantoloji alanında yapmış olduğumuz çalışmalarla birlikte büyük bir aile haline geldiğimiz hastalarımızın rahatsızlıklarını en iyi sonuçlar alarak tedavi etmenin gururunu yaşıyoruz.

Dişleriniz birbiri üzerine ya da düzgün olarak uzanmamasından kaynaklı olarak kötü bir görüntüye sebep olabilir. Bu durumda yapılması gereken en önemli şey öncelikle sebebinin bulunabilmesi için doğru muayenenin yapılmasıdır. Yapılan muayene ardından en uygun tedavi yöntemi ile tedavinin yapılması hedeflenmektedir. Uygulama sonrasında uzman doktorumuzun sürekli olarak yapacağı kontroller ve tellerin ayarlanması ile mükemmel sonucun alınabilmesi için emek verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle doktorlar kadar hastaların da üzerlerine düşeni yapmaları gerekmektedir. Doktor tavsiyelerine kesin olarak uymaları ve diş tellerini kesin olarak çıkartmamaları gerekmektedir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız