Gülüş Estetiği , Hollywood Smile nedir?

Ataşehir diş merkezi olarak en uygun şartlarda implant tedavisi yapmaktayız. İstanbul implantoloji ileri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi olarak kurumsal bir bünyede implant tedavilerine yanıt vermektedir. Her biri alanlarında kariyer sahibi uzman ekibimiz, tedavi süreci ve sonrasındaki aşamalarda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

. Çene Cerrahisi Uzmanı, Dr.Dt Tolga Gülçiçek

. Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) Uzmanı, Doç. Dr. Özlem Yücel

. Protez ve Estetik Diş Hekimliği Uzmanı, Dr.Dt Eda Akün ile başarılarımızı her geçen gün daha da artırmaktayız.

İmplant tedavisi bir operasyonu barındırdığı için birçok diş tedavi yöntemine göre daha kapsamlı bir uygulama serisini barındırır. Öncelikle İmplantın çeneye yerleştirilmesi süreci yapılır ve kaynaması beklenir. Daha sonraki dönemde de üzerine protez diş yerleştirilir. Bu bölüm hareketli ya da sabit olabilir.

İleri derecede Çene kemiği erimesinde implant tedavisi

İmplant teknolojilerindeki baş döndürücü gelişmeler sayesinde artık uzun süren zahmetli ileri cerrahi uygulamalara gerek kalmadan bir günde sabit dişlerinize kavuşabilirsiniz.

Geleneksel olarak İmplant tedavileri ortalama 2-3 ay kadar sürmektedir.

Ancak hiç bir dişi olmayan yada mevcut dişlerini kaybetme noktasına gelmiş bir kişi için implant uygulamasını takiben 2-3 ay dişsiz kalmak en büyük sıkıntı olmaktadır.

Hele birde bu kişi aktif çalışma hayatının içinde ise dişsizlik çok daha büyük sıkıntı olmaktadır.

Bu hastaların implant operasyonunu takiben iyileşme dönemini ağızlarında sabit ve estetik dişler ile geçirmeleri son derece faydalı olmaktadır.

Kliniğimize gelen genellikle hastalardan tomografi alarak kemiğin yapısını üç boyutlu inceleyerek,ne kadar kemik erimesi olduğunu,bu tür kemik erimelerinde ne tür bir tedavi uygulayacağımızı önceden planlıyoruz.Genellikle bu tür ameliyatlarda Prf yöntemi ,kemik greftleri ve çeşitli regenerative materyaller kullanılmaktadır.

Tüm dünyada çok uluslu bağımsız araştırmalar göstermiştir ki günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan implantlar belirli koşullar sağlandığı takdirde aynı gün fonksiyona sokulabilmektedir.

Anında yükleme dediğimiz bu uygulamada kişi implant uygulamasını takiben aynı gün sabit geçici dişlerine kavuşabilmekte ve estetik ve fonksiyonle olarak yaşam kalitesi çok yükseltilebilmektedir.

Özellikle yaşa bağlı olarak alt ve üst çene arka bölgedeki ilerlemiş kemik kayıpları durumunda ileri cerrahilere gerek kalmadan uzun süren tedavi süreçleri yaşamadan son derece pratik şekilde bir günde sabit dişler yapabilmekteyiz.

Tek seansta yerleştirilen 4 yada 6 adet implant üzerine aynı gün sabit dişler takılabilmekte ve kişi hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız