İleri İmplant Tedavisi Nerede Yapılır?

· Sizler de dişlerinizde var olan problemlerden ötürü implant tedavisi olmak istiyor ve İstanbul diş kliniği arıyorsanız doğru yere ulaşmışsınız demektir. Diş sağlığı konusunda tüm tedavileri eksiksiz ve profesyonel bir şekilde sunan kliniğimize implant tedavisinde de çığır açmaya devam etmektedir. Öyle ki en hassas çene yapılarında dahi başarılı şekilde operasyonlar yapılmakta ve böylelikle ortaya sağlam dişler çıkarılmaktadır.
· Türkiye’de Box tekniği Uygulanan Kliniklerden biri İstanbul İmplantoloji
· Çene kemiklerinin uygun olmaması nedeniyle birçok hasta implant tedavisi yapılamadan gönderilmektedir. Ancak bu duruma kliniğimiz tarafından artık bir son verilmektedir. Bu sayede ilk olarak çene kemiği güçlendirilmekte ardından ise implant tedavisine geçilmektedir. Böylelikle sonuç almak çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca ifade etmek gerekir ki bu tedavi yöntemi ile kalıcı çözüm elde etmek daha kolay olmaktadır. Üstelik bu uygulama ülkemizde yaygın bir şekilde de kullanılmamaktadır. Dolayısıyla kliniğimizi tercih etmenizin en önemli nedenlerinden birisi de bu olacaktır.
· Kaliteli Malzeme Kullanımı
· İmplant tedavisinin başarılı olması için İstanbul implantoloji ileri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi olarak en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu malzemeler insan sağlığına herhangi bir zarar vermemektedir. Bu sebeple de yan etki gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız. Ayrıca vücudunuzda yabancı bir parça olduğunu dahi hissetmeyecek kadar rahat bir yapıda olacağını da ifade etmek gerekir.
· Ataşehir İstanbul İmplantoloji diş hekimi ve kliniği olarak sizlere sunmuş olduğumuz implant tedavisi sayesinde sorunlarınızı kökten çözeceksiniz. Ayrıca operasyon sırasında da herhangi bir sorun yaşamayacağınızı sizlere ifade etmek isteriz. Özel anestezi uygulamaları ile herhangi bir şey hissetmeyecek ve ağrısız bir şekilde operasyon tamamlanacaktır. Operasyon sonrasında da bir müddet dikkatli bir şekilde yiyip içtikten sonra bu operasyonu tamamen unutacağınızı da sizlere bildirmek isteriz.
· İşte bu ve daha fazlası hakkında bilgi almak ya da randevu almak için sizler de sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Personellerimiz sizlerle en iyi şekilde ilgilenecek ve Ataşehir İstanbul İmplantoloji diş merkezi randevusu vereceklerdir. Sağlıklı dişler için daha da geç kalmamanızı sizlere tavsiye ederiz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız