İmplant Diş Protez Fiyatları

Günümüzde İmplant protez diş fiyatları tedavi çeşidine göre değişim göstermektedir. Belirli bir fiyat listesi yer almamaktadır. İmplant fiyatlarının yasal olarak gösterilmesi Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmasından dolayı kapsamlı bilgi almak ve için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Günümüzde ilk olarak sağlığın hiçbir maddi ölçütle ölçülemeyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Sağlık konusunda her zaman ticari kaygılarla yapılan tıbbi tedavi uygulamalarının uzun vadede başarısızlıkla sonuçlanabilmektedir. Doktorlarımızın ticari kaygı ya da kar amacı düşünmeden hastanın ihtiyacına göre hizmet vermesi gerekmektedir. Teknoloji ve teknikler ilerledikçe maliyetlerin çok daha da uygun bir bütçe kullanılarak yapılabileceği düşünülmesi gerekmektedir. Sorularınızın tamamını Dr.Tolga Gülçiçek’e sorabilirsiniz.

İmplant diş tedavisi cerrahi ve protez olarak iki şekilde yer almaktadır. Cerrahi bölümde implant çene kemiğine yerleştiriliyorken, protez aşamasında ise implantın üzerine diş yapılmaktadır.

İmplant Fiyatları Neden Değişir?

İmplant diş ne kadara mal olur? Marka, uzmanlık ve cerrahi ücreti ücretleri değiştirmektedir. İmplantın üzerine yapılacak olan diş porselen dışında, zirkonyum da olabilmektedir. Bu iki materyal arasında bile fiyat farkları yer almaktadır. İmplant üzerine yapılacak olan dişin malzemesinden dolayı fiyat farkları ortaya çıkabilmektedir. Marka ve ağız ve diş durumunuza göre değişim göstermektedir. İstanbul implantoloji’nde yapılacak diş fiyatları en uygun fiyata sizlerle bir araya gelmektedir.

Türkiye genelinde ve Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği’nde diş implantı malzeme, ve cerrahi müdahalelere göre fiyatlar değişim göstermektedir.

Kesin fiyat belirlenmesi konusunda her zaman uzman hekimlerin sizi muayene edilerek, istediğiniz protez şekline göre değişmektedir. Dişi yaptıracağınız doktorun her zaman bu konudaki tecrübesi ve yaptığı ünde maliyeti değiştirmektedir.

İmplantın üst bölgesine yapılacak olan protez durumlarına göre çok çeşitli ek parçalar kullanmak gerekmektedir. Bu parçalarda ücret üzerine yansımaktadır. İmplant tedavi ücretleri konusunda sizde detaylı bilgi için iletişim formunu kullanarak bizlere hemen mesaj atabilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız