İmplant Diş Yaptıranların Yorumları

Diş eksikliklerinde en etkin tedavi yöntemi olan implant diş yaptıranların yorumları implant yaptıracak hastalar açısından son derece büyük bir öneme sahiptir. Hasta neyle karşılaşacağını öğrenmek ve sonucu görmek ister. Bu şekilde iyi ya da kötü nasıl bir deneyime sahip olacağı da ortaya çıkar.

Kullanıcı yorumları, genelde diş hekimi seçimi için de belirleyicidir. Bu yüzden olumlu yorumlar diş hekimin hasta sayısını arttırken, olumsuz yorumlar azaltmaktadır. İstanbul İmplantoloji kliniğinden Dr. Tolga Gülçiçek, bu süreçte hastaların geri bildirimlerinin önemini bizlerle paylaştı.

Gülçiçek, başarılı operasyonlarda hastaların tavsiye yöntemiyle diş hekimlerini birbirlerine tavsiye ettiği ve yönlendirdiğini ifade etti. Kullanıcı yorumlarının yeni hastalar için yönlendirici etkisinin önemini anlatan Dr Tolga Gülçiçek, hastayı memnun etmenin bu yüzden önemli olduğunu söyledi.

Uygulama Sonrası İmplantı Unutan Hasta Memnun Hastadır

Uygulamadan sonra 3-4 ay geçtiğinde hastaların implant yaptırdıkları unutacak derece rahat hissetmelerinin operasyonun başarılı geçtiğinin kanıtı olduğunu söyleyen hekim, İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi Ataşehir’de ekibiyle birlikte bunun için çalıştıklarını dile getirdi.

Kliğin sterilizasyonu ve kullanılan makine ve aletlerin temizliğine önem verdiklerini ifade eden Gülçiçek, hastanın en önem verdiği kısmı olan ağız için hijyenik şartlar söz konusu olmazsa başarılı sonuçlar da ortaya çıkmaz diyerek sterilizasyonun önemini vurguladı.

Estetik Diş Hekimliği Önem Kazandı

Son yıllarda estetik diş hekimliği ya da gülüş estetiği konularının öne çıktığını belirten klinik uzmanları, bu konuda hem estetik hem de işlevselliğin ciddi bir önem taşıdığı konusunda hemfikir biçimde görev yapıyor.

Başarılı bir implantoloji uygulaması, hastan ömür boyu rahat edeceği ve memnun kalacağı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Özellikle yemek yerken “çiğneme” konusu son derece önemli olduğundan estetik dokunuşlarda bu yetinin kaybedilmemesi sağlanıyor.

Uzman Çözümleri

Estetik müdahalelerde uzmanların işbirliğinin çok önemli olduğunu ifade eden Dt. Tolga Gülçiçek sonuç açısından tatmin edici bir çözümün ortaya çıkmasının bu şekilde mümkün olacağını söyledi. Alanında uzman olan birçok diş hekiminin başarıyla gerçekleştireceği implant hakkında her hastanın farklı tedavisi gerekeceğinden muayene sonrası en doğru sonuçlar alınıyor.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız