İmplant Fiyatları

İstanbulimplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantololoji Merkezi olarak öncelikle İleri implant cerrahisi,kemik kayıplarında Çene altından yada Kalça dan kemik nakilleri yapılan bir kliniktir.

İlk olarak implant nedir ona bakalım. Kaybedilmiş olan dişin yerine yapılan protez diş uygulamasına denilmektedir. Diş sağlığı çok önemli olan konulardan bir tanesidir. Diş sağlığı sadece ağız sağlığını değil kişilerin psikolojisini etkileyen ve tamamen yaşam tarzlarını etkisi altına alan bir konudur.

Günümüzde çıkan ürünler ve ilerleyen teknoloji ile beraber diş için yapılacak olan tedavi yöntemleri de hızla gelişmektedir. Protez diş yani implant bu yöntemlerden en iyileri arasında yer almaktadır. Küçük bir operasyon ile kaybedilen dişin yerine protez diş yapılarak dişler arasında boşluk kalması engellenmektedir.

Bu sayede kişinin ağzında boşluk kalmayacağı için dişler arasında kayma ve şekil bozukluklarının önüne geçilmiş olunur. Yemek yemede zorluk yaşanmaz ve kişi protez dişini ana dişi kadar rahat kullanır. Protez diş için diş sayısının önemi yoktur. İstenilen kadar yapılabilmektedir.

Yapılacak olan implant diş doğal dişin aynısı gibi olur. Yandaki dişlerden destek almaz hatta bu diş ile başka dişlere destek dahi verilebilir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız