İmplant Markaları Önemli Midir?

Eksik dişleri bulunan ya da yapılacak olan protez tedavisi için sağlam dişleri bulunmayan hastaların en çok tercih etmiş oldukları tedavi yöntemi implanttır. Peki implant markaları önemli midir?

Ağız sağlığımızın sağlanabilmesi için yaptırmış olduğunuz implant tedavisinde kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Bu nedenle dişin üzerine yerleştirildiği çene kemiğine vidalanan implantaların kaliteli malzemelerden yapılmış olması ilerde daha büyük sağlık sorunlarına sebep olabilir.

İmplant Markaları Nelerdir?

Dünya çapında çok miktarda implant markası bulunurken ülkemizde çok farklı implant markaları kullanılmaktadır. Kliniğimizde Ağırlı olarak İleri İmplant Cerrahisi yapılmakta olup, Genellikle Nobel, Straumann, MIS gibi Dünyada söz sahibi markaları tercih etmekteyiz.

İmplant Markaları kadar Çene Cerrahının Vaka tecrübesi, Estetik öngörüsü,Klinik teçhizatı ve hijyeni son derece önemlidir.

Hastaların bu kadar çok değişkenin bulunduğu tedavide en iyi sonucu alabilmeleri için en iyi implant cerrahı arayışlarından buldukları sonuçlar çok önemlidir. İstanbul implantoloji dalında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerle alanında uzman Dr. Tolga Gülçiçek uyguladığı yerinde tedavilerle hastaların iyileşmeleri için çaba sarf etmektedir. ticarethaneden ziyade insanların tedavileri için bunda yıldır verilen kaliteli hizmet neticesinde müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kullanılacak olan implant markalarının kullanmış oldukları malzemeler çok önemlidir. Çene kemiğine vidalanan implantlar genel olarak titanyum veya alaşımlarından üretilmektedir. Dayanıklı malzemelerden yapılan implantlar ağız sularının aşındırmasına dayanabildiği gibi çenenin uyguladığı baskıya da dayanabilmektedir. Özel maddelerle kaplanan bu titanyum veya alaşımlarından üretilmiş olan implantlar sayesinde doku dostu özellikleri arttırılmış olur.

İmplant markalarından sizin için en uygununu seçmeniz için ana kriter ne kadar süredir implant üretimi yapıyor olması ve hastalar tarafından ne kadar tercih ediliyor olmalarıdır. İmplant uygulaması yapan klinikler arasında sizler için en uzun yıllardır hizmet veren İmplant Merkezimiz ile sağladığımız hasta memnuniyeti sayesinde bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceğiz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız