İmplant Tedavisi Fiyatları

Yaptıracak olduğunuz implant tedavisi fiyatları önemli. Doktorların son teknoloji ile uyguladığı implant tedavisi için detaylar aşağıdadır.

En İyi İmplant Tedavisi Kliniği

Tedavi görecek hastalar için iyi bir klinik; ilk olarak tedavinin en iyi şekilde yapılacağı kliniktir. İkincisi ise implant tedavisi fiyatları kapsamında indirimlerin olması, uygun fiyatlı şekilde tedavinin gerçekleşmesidir. Bu durumda direkt olarak tedaviyi yaptırmanızın avantajlı olması mümkündür.

Uygun fiyatlar ile sağlıklı implant tedavisi

İstanbul implantoloji Dr. Tolga Gülçiçek kapsamında yaptırılabilir. Detaylı incelemeler yapmanız, tedavi süreci hakkında ve damak yapınız hakkında bilgi almanız bu şekilde mümkün olacaktır. İyi bir klinik, size uygun fiyatların dışında mutlaka en iyi tedaviyi sunmalıdır. Her şeyden önce hijyenik ortamın sağlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Bunun dışında kullanılan malzemelerin ve yapılan dişin niteliği sağlanmalıdır.

İmplant Tedavisi Kimlere Uygulanamıyor?

Fiyatlar hakkında ve hangi kliniğin implamnt tedavisi için uygun olduğu hakkında verilen bilgilerin dışında, bu tedaviden yararlanmanın sizin için yeterli olup olmadığı da önemli. Bunun için implant tedavisi kimlere uygulanıyor sorusunu sorabilir. Tedavi yönteminden yararlanmak için kemik yapınızın uygun olması gerekecek. Bunun için en doğru teşhis, doktorunuz tarafından yapılan teşhis olacak. Direkt olarak tedavinin uygulanması, kemik ve damak yapısına bakılarak yapılacaktır.

Yararlanamayacak olanlar ise;

Hamileler

Kemik yapısı bozuk olanlar

Alkol sigara tüketimi yoğun olanlar

Kemik gelişimini henüz tamamlamamış olanlar implant yaptıramıyor.

İmplant Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Yaptırmak istediğiniz implanta göre, sürecin ne kadar olacağı önemli. Kişiye tüm damak implant tedavisinin yapılması durumunda, tek bir diş için gerçekleşecek olan tedaviye göre sürecin daha uzun olması normaldir. İyileşme süreci kişinin damak durumu ile de alakalı bir durumdur. İmplant tedavisi ne kadar sürer sorusu için verilecek olan yanıt görecelidir. Doktorunuz tarafından tedavi bitiminde, mutlaka süreç hakkında net bilgi alınması mümkündür. İyileşme sonunda takılan vidalar çıkarılacak olduğundan, belli bir süre verilecektir. Yapılan muayenelerin sonunda, direkt olarak dişlerinizin kaynayıp kaynamadığı belirlenir. Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ile sizde faydalanabilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız