İstanbul Anadolu Yakası ve Ataşehir’de İmplant Yapan Yerler?

Eksik dişlerin yerlerini doldurmak amacıyla en çok tercih edilen yöntemlerden birisi implant uygulamasıdır. Peki özellikle İstanbul Anadolu Yakası ve Ataşehir’de implant yapan yerler nerelerdir?

Diş tedavisinde yaşanan gelişmelerin son noktalarından birisi implant uygulamasıdır. Tamamen yapay olarak hazırlanan ve ana dişe en yakın özelliklerde yapılan implant ile ağız sağlığı sağlanmış oluyor. Diş kökleri çene ile sabitlenmiş durumdadır. Bu nedenle eksik dişin tamamlanması için yapılan implant uygulamasında diş köküne benzeyen yapıda imal edilen yapay kök çene kemiğine sabitlenir. Eğer yerleştirilecek kemikte eksiklikler varsa ilerleyen teknolojinin bir sonucu olarak eksik yapıda olan kemik de güçlendirilebilmektedir. Bu şekilde yerleştirilecek olan implantın daha sağlam olmasına neden olacaktır.

İmplant Kalitesi Önemli Midir?

Eksik diş tedavisinde önemli bir yer edinen implant tedavisinin yayılması ile kullanılacak olan implant markaları da çoğalmıştır. Uzun yıllardır yapılan bir tedavi olmasından dolayı üretilen implantların kalitesi de zamanla artmıştır. Ağız içine yerleştirilecek bu implantların kaliteli olması oldukça önemlidir. Kalitesiz malzemeden yapılan implantlar zamanla daha büyük sağlık sorunlarına neden olacaktır.

Anadolu Yakası ve Ataşehir İmplant Yapan Yerler

İmplant teknolojisinin gelişmesi ve en çok tercih edilir tedavi yöntemi olmasından dolayı hastalar ‘en iyi implant tedavisi yapan yerler neresidir?’ sorusuna cevap bulmaya çalışırlar. İmplant tedavisinin yapılmasından da önemli olan nerede yaptırmanız gerektiğidir. Uzun yıllardır yapmış olduğu başarılı operasyonlar ve tedavilerle kendini kanıtlamış olan Dr. Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği hizmetini vermeye devam ediyor. İstanbul implantoloji alanında yapmış olduğu başarılı işlerle Dr. Tolga Gülçiçek, kendini kanıtlamış olan tedavi yöntemleri ve operasyonlarıyla en çok tercih edilen İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimlerindendir.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da oldukça gelişmiş olan diş hekimliği sektöründe diğer kliniklerden sizleri öne çıkaracak özelliklerin olması önemlidir. Hastaların cevap bulmak istedikleri ‘en iyi implant cerrahı kimdir?’ sorusunu araştırarak en tecrübeli doktorları tercih etmek istemektedirler. İşte bu noktada özellikle İstanbul Avrupa Yakası ve Ataşehir dolaylarında bulabileceğiniz en kaliteli hizmet veren kliniği yani bizi bulmuş olacaksınız.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız