İstanbul İmplantoloji Dental termin ,Türkiye ‘de Dental Termin, Diş Tedavisi ,İstanbul ‘da Dental Termin

İstanbul İmplantaoloji Diş Kliniği olarak yurt dışından gelen hastalarımıza verilen Dental termin, lerde her türlü diş tedavisi için uygun yöntemleri, ve hastalarımıza en üst standartlar da hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yurt dışında yaşayan tüm insanlara, İstanbul’ da her türlü diş ile ilgili sorunlarına yönelik çözümlerde yardımcı olan, tedavi sürecinde de müşterilerine yönelik her bilgiye yönelik takibi yapan, geniş kapsamlı bir firmadır.

İstanbul İmplantoloji Ataşehir Diş Kliniğinde Dentaltermin’ de Süreç Nasıl İşliyor?

Ataşehir deki Diş Kliniğimizde Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Dr. Dt Tolga Gülçiçek tarafından İleri İmplant Cerrahisi , Doç. Dr. Dt Özlem Yücel tarafından Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi ),Dr. Dt Eda Akün tarafından Estetik Diş Hekimliği, Endodonti (Kanal Tedavisi ) ve Genel Diş hekimliği konularına Uzman doktorlarca hizmet verilmektedir.

Kliniğimize başvuran tüm hastalara Uzman doktorlar eşliğinde özel tedavi planı hazırlanarak ,tedavileri alanında uzmanlaşmış son derece tecrübeli doktorlar tarafından yapılmaktadır.

İmplant tedavileri Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Dr. Dt Tolga Gülçiçek tarafından yapılmaktadır.

İstanbul İmplantoloji den Dentaltermin alarak hangi ülkeden geldiğinize bakılmaksızın çok detaylı planlamalar yapılmaktadır.

Dentaltermin Tarafından Sunulan Diş Hizmetleri Ataşehir deki Diş Kliniğimizde Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı Dr. Dt Tolga Gülçiçek tarafından İleri İmplant Cerrahisi , Doç. Dr. Dt Özlem Yücel tarafından Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi ),Dr. Dt Eda Akün tarafından Estetik Diş Hekimliği, Endodonti (Kanal Tedavisi ) ve Genel Diş hekimliği konularına Uzman doktorlarca hizmet verilmektedir.

Diş sağlığı ile ilgili akla gelebilecek her türlü sürecin planlanmasında ve tedavi sürecinde, müşterilerine profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Özellikle diş korkusu olan müşterilerine yönelik sunduğu ‘’Sedasyonla Tedavi’’ ile diş tedavisinin ne kadar kolay olduğunu ispat ediyor.

Diş kaplama ve dolgudan implanta, telsiz diş düzeltmeden gülüş estetiğine diş ile ilgili her türlü hizmet, garantili olarak; müşterilerine tatil yapma şansıyla sunuluyor.

İstanbul İmplantoloji ‘den Dental termin alırken,

Dünyanın dört bir tarafında yaşayan dişe yönelik tedavi olmak isteyen kişileri İstanbul’da güzel bir organizasyon eşliğinde, uygun fiyatlarla tedavi ediyor.

İnternetten başvuru formu doldurularak,

- Whatsapp ile

- Röntegen ve fotoğraf ile

- Posta yoluyla tüm tedavilere yönelik her türlü sorun ve sorularınız için bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul İmplantoloji kliniğimize yapılan Dental termin, başvurulara en geç 48 saat içerinde tüm organizasyon planı ve maliyet tablosu hazırlanarak, uzman ekip tarafından müşterilerine bilgilendirme yapılıyor.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız