İstanbul’da En İyi İmplant Yapan Hastaneler?

İstanbul’da En İyi İmplant Yapan Hastaneler? İmplant Merkezleri Nelerdir? İmplant Fiyatları Nasıldır? İmplant yaptırmak isteyen hastalarca sorulan en önemli sorulardır.

Bir veya birden fazla diş eksiklerinde yaygın olarak kullanılan implant uygulaması hastalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Peki İstanbul’da en iyi implant yapan hastaneler hangisidir?

İmplant Neden Yapılmalı?

Ağız sağlığına yeteri kadar dikkat edilmemesinin en büyük sonucu da dişlerin çürüyerek kaybedilmesidir. Çürüdüğü için kendiliğinden düşen ya da çekilmek zorunda kalan önemli dişlerinizin eksikliklerini sürekli olarak hissedeceksinizdir. Eksikten dolayı bazı yemekleri yiyemeyecek ve kısıtlanmış olmanın verdiği durum ile hem fizyolojik hem de psikolojik sağlığınız da bozulacaktır. Protez diş gibi en çok kullanılan yöntemlerde dişin yerleştirilebilmesi için diğer dişlerin tahrip edilmesi zorunludur. Sadece damak üzerine oturtulan protezlerin tutunabilmesi için komşu dişlere sabitlenmektedir. Tahrip edilen dişler de zaman içerisinde bozularak çürümeler veya düşmeler görülebilir. Ancak bu yöntemlere göre implant uygulaması diğer dişlere zarar vermeden çene kemiğine sabitlenmesinden dolayı daha çok tercih edilmektedir.

İmplant Nasıl Yapılır?

Eksik dişin olduğu bölgenin öncelikle muayene edilmesi ve doğru tedavi yöntemlerinin tespit edilmesi gerekmektedir. Çene kemiğine vidalanan yapay kökün yerleşebilmesi için kemiğin de uygunluğu oldukça önemlidir. Eğer kemikte sorun varsa öncelikli olarak bu kemiğin tedavi edilmesi gerekir. Tedavi edildikten sonra oluşturulan yapay kök çene kemiğine vidalanarak ana dişe en yakın tecrübe kazanmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde insan popülasyonunun en yüksek olduğu illerden olan İstanbul’da bu sorunu yaşayan hastalar için ‘en iyi implant cerrahı’ arayışları için oldukça fazla sonuç karşılarına çıkabilmektedir. Ancak en iyi implant yapan hastanelerin bulunabilmesi için daha önce yaptıkları tedavilerin sonuçlarının da bilinmesi zorunludur. Ataşehir İstanbul’da İmplant Merkezi ile verdiğimiz hizmetlerle yıllardır oluşturduğumuz memnun ayrılan hastalarımızın tecrübeleriyle Dr. Tolga Gülçiçek olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi ile ağız sağlığınızdaki bozulmaların implant tedavisi ile çözümünü sizlere sunabiliyoruz. Eksik olan dişlerinizin en kaliteli maddelerden imal ederek en uygun tedaviyi uygulayıp sizlerin kaybettiği ana dişinizin yerine ona en yakın dişin yerleştirilmesini sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz başarılı implant tedavisi ile bugüne kadar verdiğimiz hizmetleri siz değerli hastalarımıza bundan sonra da vermeye devam ediyoruz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız