İstanbul’da İmplant Fiyatları Ne Kadardır?

Son zamanlarda eksik diş tedavisinde en çok uygulanan yöntem olan implantın kullanılması ağız sağlığının sağlanabilmesi için çok önemlidir. Özellikle ‘İstanbul’da implant fiyatları ne kadardır?’ sorusu hastaların kafalarını kurcalayan en önemli sorulardandır.

Bir veya daha fazla diş eksikleriniz için en çok kullanılan yöntemlerden birisi implant uygulamasıdır. İmplant dişin yerleştirilebilmesi için çene kemiğine yerleştirilen genel olarak titanyumdan yapılan kaliteli ve sağlam bir vidadır. Uzman doktorlarla yapılan muayene ardından çene yapısı incelenerek uygulama yapılacak olan araştırılır. Çene kemiğinin yapılacak olan uygulamaya uygun olması durumunda vidalanarak dişin yerleştirilmesine zemin hazırlanmış olur. Ancak çene yapısının uygun olmaması veya eksikliklerin olması durumunda ise ilgili bölgeye öncelikli olarak kemik tedavisi yapılması gerekecektir.

İmplant Tedavisi Pahalı Mıdır?

Kullanılan malzemelerin kaliteli ve pahalı olmasından dolayı yapılan tedavi geleneksel tedavilere göre biraz daha fazladır. Ancak alınan sonuç düşünüldüğünde diğer yöntemlerle kıyaslandığında ana dişe en yakın sonuç alındığı unutulmamalıdır. Bu şekliyle implant tedavisi en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri olmuştur.

Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi ile verdiğimiz yıllardır kaliteli hizmet ile implant uygulamasının en doğru yapıldığı yerlerden biriyiz. Ağız sağlığınızın sağlanabilmesi adına İstanbul implantoloji alanında yaptığımız çalışmalar ve elde ettiğimiz tecrübe ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

İmplant Fiyatları Nasıldır?

Ülkemizde kullanılan çok farklı implant markası olup yapılacak uygulamanın kalitesi ve diğer birçok değişkenin birleşmesiyle talep edilen ücretler değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak malzemenin kalitesi, çene kemiğinin durumu ve diğer birçok durum değerlendirildiğinde çok değişmese de genel olarak , uygulanacak tedavinin içeriğine göre artmaktadır.

Söz konusu olan sağlık olduğunda harcanacak olan paraların bir önemi olmamaktadır. Sağlık para ile her zaman geri getirilemediğinden önemli olan zamanında ve doğru tedavinin uygulanması olacaktır. Erken müdahale yapılmaması durumunda eksik dişin olduğu bölgedeki çene kemiği de aşınacağından dolayı daha pahalı tedavilere davetiye çıkarılacaktır. İleri Estetik Diş Hekimliği konusunda verdiğimiz hizmetler ile sizlerin sağlığını kazanabilmeniz için çalışmaya devam ediyoruz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız