İstanbul’da İmplant Fiyatları

Bir ya da birden fazla dişi yerine koyacak olan bir implant tedavisinde köprü yapımındaki gibi diğer bazı dişlerin kesilip küçültülmesine gerek yoktur. Tam dişsizlik durumunda da tam protez kullanmak istemeyenler için uygun bir seçimdir. En çok merak edilen konu implant dişlerin gerçek dişler gibi kullanılıp kullanılamayacağıdır. Kullanan hastalardan gelen geri dönüşlere göre implant dişler gerçek dişleri aratmamaktadır.Kliniğimize gelen hastalardan büyük çoğunluğundan önce tomografi isteyip sonrasında vakanın büyüklüğüne göre en ekonomik ama sağlıklı ve uzun ömürlü implant fiyatlarını vermeyi hedefliyoruz.

Kemik Erimelerinde İleri İmplant Cerrahisi,

Dental implantlar boş dişler varken kolayca yapılırken, kemik erimelerinde ve ileri derecede kemik kayıplarında implantı yapmak oldukça zor olmaktadır. Genelde İmmediate İmplant Yani aynı anda yapılan (Dişler Çekilip implantlar takılıp hatta bir kaç gün sonra üst yapıları takılan uygulamalarda ) All on 4, All on 6, All on 8 İmplantın (yapay titanyum diş kökü) takıldığı gün üzerine geçici bir diş de koyularak hasta evine gönderilir. Dolayısıyla tedavinin aylarca süren aşamaları boyunca hastalar dişsiz dolaşmamış olur.

Tüm konforlu yanları düşünülürse fiyatlar yüksek gibi görünse de avantajlarına göre normaldir ve benzersiz bir tedavi alternatifidir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız