İstanbul’da İmplant Merkezleri

Diş tedaviniz için İstanbul’da implant merkezleri mi arıyorsunuz? Seçiminizi neye göre yapmanız gerektiği konusunda bilgilendirme yapılmıştır.

Aşağıda verilen detayları inceleyerek, sizin için en uygun olan diş tedavi merkezini bulabilirsiniz.

En İyi İmplant Merkezi

Yaptırmak istediğiniz implant tedavisi için İstanbul’da implant merkezleri aramaları yapabilirsiniz. Bu durumda çok sayıda merkez arasından seçiminizi neye göre yapacak olduğunuz önemlidir. Dikkat etmeniz gerekenler;

  • İmplant merkezinin hijyen koşulları
  • Merkezde çalışanların uzmanlık seviyesi
  • Hastalara gösterilen ilgi
  • Kullanılan araçların kalite ve temizliği
  • Tedavi sürecinize yapılan destek
  • Sürecin sağlıklı – sorunsuz – hızlı atlatılması gibi hususlar göz önünde bulundurulacaktır.

Tamamen seçiminizi yaparken, verilen niteliklere göre hareket etmelisiniz. Niteliklerin en iyi şekilde sağlanmış olduğu Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Esteti Diş Hekimliği kapsamında olması önemlidir. Bu noktada görmüş olduğunuz tedavinin sorunsuz şekilde sağlanması mümkündür.

İmplant Tedavisi ve Süreci

Seçmiş olduğunuz klinikte ilk olarak damak ve diş analizinizin yapılacaktır. İmplant tedavisi önemli bir süreci kapsadığından, tüm aşamaların kusursuz şekilde gerçekleşmesi sağlanacaktır. Bunun için ilk olarak film çekilmesi, damaklarınızın tedaviye uygun olup olmadığı kontrolü, gerekiyorsa diğer tedavilerin uygulanması gibi aşamalar olacak.

Kemiklerinize implant diş tedavisi aşamasında, dişlerinizin yerleştirilmesi için çukurlar açılacak. Bu çukurlara uygun şekilde ayarlanmış olan dişler yerleştirilecek. İyileşme aşamasında dişlerin yerleşmesi açısından bu alanlara vida konur. Sonrasında ise dişler kemik ile kaynadığında çıkarılır. Çok daha rahat ve kolay kullanım için kaynama aşamasının iyi şeklide sağlanması önemlidir. Süreç tamamlandığında, kişinin dişlerini rahat şekilde kullanması mümkün olacaktır.

İmplant Tedavisi Ücretleri

Gerçekleşen tedavinin ücretlendirilmesi de önemlidir. Tedavi olacak kişilerin implant tedavisi ücretleri hakkında bilgi almak istemesi olağan. Direkt olarak tedavi kapsamında fiyatlandırmanın yapılması doktorunuz tarafından sağlanacaktır. Tedavi aşamaları ve diğer hususlar göz önünde bulundurulup, dişlerinizin teşhis edilmesinden sonra ücret sunulacaktır. En iyi, en uygun fiyatlar ile implant tedavisinin gerçekleşmesi önemlidir.

Detaylı bilgi almak ve muayene olarak doktorunuz tarafından kararın verilmesini sağlamak adına; Dr. Tolga Gülçiçek ile bağlantı kurabilirsiniz. Tedavi süreciniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız