İstanbul’da İmplant Yapan Merkezler Nerelerdir?

İstanbul’da İmplant Yapan Merkezler Nerelerdir? İmplant Markaları Nelerdir? İmplant Fiyatları Nasıldır? İmplant yaptırmak isteyen hastalarca sorulan en önemli sorulardır.

Diş eksikliklerinde sıkça uygulanan yöntemlerden olan implant işlemi eski yöntemlere göre daha iyi sonuç verdiğinden hastalar tarafından tercih edilmektedir. Peki İstanbul’da implant yapan merkezler nerelerdir?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte sağlık sektöründe de gelişmeler yaşanmış ve teknoloji sorunların giderilmesi için kullanılmıştır. Eski yöntemlerde eksik diş yerine diş takılabilmesi için komşu dişlerin kesilmesi ya da yontulması gerekirdi. Ancak implant tedavisinde bu şekilde diğer dişlere zarar verilmesine gerek yoktur. Diğer yöntemlerde diş, diğer dişlere tutturulurken implant uygulamasında çene kemiğine yapay kökle sabitlenmektedir. Bu nedenle diğer yöntemlere göre daha sağlam bir dişe sahip olmuş olursunuz.

Neden İmplant Yapılmalı?

Çokça tercih edilmesinden dolayı kısa zamanda implant uygulama yöntemleri uygulamasında gelişmeler yaşanmaktadır. İlk zamanlara nazaran daha acısız ve daha sağlam uygulamalar zaman içerisinde gelişme göstermiştir. İmplantın tercih edilmesindeki en önemli neden diğer uygulamalara göre daha sağlam ve ana dişinize en yakın sonuç alabiliyor olmanızdır. Protez yönteminde ya da diğer yöntemlerde diğer dişlere zarar verilmesi de ilerleyen dönemlerde zarar gören dişlerde de eksilmeler yaşanması ihtimalini arttırmaktadır. Aynı zamanda daha sağlam olmasından dolayı implant estetik olarak da güzel göründüğünden psikolojiyi olumlu etkilemektedir.

İmplant Yapan Merkezlerden Hangisi Tercih Edilmeli?

Diş eksikleri olan hastalar tarafından sıkça tercih edilmesinden dolayı İstanbul’da bu işlemi yapan birçok muayenehanenin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu nedenle hastalar arasında en iyi implant yapan cerrah arayışı başlamıştır. Diğer cerrahlara göre muayenehanemizde verdiğimiz uzun yıllardır kaliteli hizmet ile gelen hastalarımızın isteklerini tam anlamıyla karşılamanın gururunu yaşıyoruz. Psikolojimize direk etkisi olacak ağız sağlığının sağlanması için çalıştığımız ve kendimizi hastalarımızın isteklerine göre günden implant konusunda güne geliştirdiğimiz için diğerlerine göre daha çok tercih edilir olduk. Güler yüzlü hizmet ve ağız sağlığının tam olarak sağlanabilmesi için verdiğimiz uğraşları bundan sonra da vermeye devam ediyoruz.

Siz de eksik dişlerinizin tamamlanmasının daha kaliteli olarak yapılmasını istiyorsanız bizi tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bu zamana kadar verdiğimiz kaliteli hizmetin referansı ile implant tedavisi konusunda bundan sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız