Komple İmplant Yaptırma Fiyatları

Ağız ve diş sağlığınızı yeniden kazanmak için komple diş yaptırmak gereklidir. Ağzınızda kalan en ufak bir çürük dahi zamanla diş kayıplarına kadar yol açabilir. Bu sebeple uzman bir hekime giderek tüm dişlerinizi kontrol ettirmelisiniz. Hangi dişinizde ne gibi bir sorun olduğunu görerek tedaviye başlanmasını sağlayabilirsiniz.

Diş Tedavisi

Dişlerde pek çok sorun birlikte görülebilir. Antibiyotik kullanımı, çay sigara kullanımı ya da çürüklere bağlı olarak dişlerde renk değişmeleri görülebilir. Oluşan tartarlar nedeniyle dişler sararabilir. Bu durumlarda diş temizliği ve diş beyazlatma operasyonları yapıyoruz. Dişlerde oluşan çürükler yüzünden ağrılarınız olabileceği gibi dişlerinizi çektirmiş olabilirsiniz. Kaybedilen dişin yerine köprü ya da daha sağlıklı olan implant yapılabilir.

Tekli ya da çoklu diş kayıpları için en iyi çözüm implanttır. Çünkü diğer dişlere zarar vermediği gibi kullanımı ise ömürlüktür. Gerçek dişinizin yerini en iyi tutan çözümdür. İstanbul implant kliniğimiz ile kaliteli implantları uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Çürük halinde dolgu ya da kanal işlemi uyguladıktan sonra ise zirkonyum kaplama ile dişlerinize estetik görünüm kazandırıyoruz. Böylece sağlıklı bir ağza kavuşabilirsiniz.

Bazen de hastalarımız estetik kaygılarla bize başvurabiliyorlar. Dişlerde seyreklik ya da eğrilik gibi sebeplerle gülmeye çekinen hastalarımız için estetik dolgu ya da diş teli tedavisi gibi yöntemlerle inci gibi dişler vaat ediyoruz.

Tedavi Fiyatları

Görüldüğü gibi diş tedavileri oldukça çeşitlidir. Hastanın ağız sağlığının ne kadar iyi olduğu çok önemlidir. Bazen küçük dokunuşlarla birkaç seans ile hastanın diş tedavisi sona erebilir. Bu durumda cüzi bir ücret çıkacaktır. Bazen de birkaç dişe birden müdahale etmek ya da tel tedavisi gibi uzun bir süreci takip etmek gerekebilir. Bu durumlarda ise maliyetler artacaktır. İmplant gibi tedaviler ise maliyeti zaten yüksek yöntemlerdendir.

Komple diş yaptırma fiyatları tamamen hastanın ağız sağlığına göre değişir. Bu sebeple ilk olarak Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi’ne gelerek muayene olmalısınız. Muayene sonrası gerekli müdahaleler anlatılacaktır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız