Laminete Veneer Fiyatları Nedir ve Nasıl Yapılır?

Bu estetiği yaptırmak çok zahmetli değildir. Çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. İşlem yapılacağı zaman ağrı hissedilmemesi için dişler uyuşturulur. Uyuşma gerçekleştikten sonra diş yüzeyleri operasyona hazırlanır ve hafif aşındırılır. Bunun nedeni ise laminete veneerların tutması içindir. Ardından geçici veneerlar yapıştırılır. İlk seans bu şekilde geçer. Yeni dişlerin hazırlanması en fazla bir hafta sürer.

Yeni dişler için ilk seansta ölçü alınır. Bu ölçü sayesinde hazırlanan estetik dişler tam dişe oturur. İkinci seansta geçici estetikler çıkartılarak kalıcı onlalar kalıcı yapışkanlar ile yapıştırılır. Bütün bu işlemlerin ardından yepyeni bir gülümsemeye kavuşursunuz.

Laminate veneer fiyatları yapılan operasyona ve seçilen çeşide göre değişiklik göstermektedir. Doğru fiyat öğrenebilmek için kişinin dişlerini gösterip ne yapılması gerektiğine baktırıp öğrenmesi daha sağlıklı olur. Fakat ortalama lamine veneerler fiyat kliniklere ve doktorun tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. Yapılacak olan diş sayısına ve seçilen ürüne göre fiyat artmaktadır. Bu estetiğin yapılmasının ardında sağlıklı bir şekilde bakım yapılırsa çok uzun yıllar sağlıkla kullanır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız