Ön Diş Estetiği Fiyatları

Güzel bir gülüşe ve sağlıklı dişlere sahip olmak isteyenler için ön diş estetiği makul bir çözümdür. Ön dişlerinden rahatsızlık duyan kişiler için gülmek sınırlı ve rahatsızlık duyulan bir eyleme dönüşebilir. Ön dişlerdeki çürükler, kırıklar, lekeler, eksiklikler ya da dişlerin yamuk olması gibi pek çok sebep gülüşe engel olabilir. Rahat ve güvenli bir gülümseme için tüm bu sorunlar tedavi edilmelidir.

Sağlıklı Gülüşler

Doyasıya gülmek sıradan bir eylem olsa da bazıları için özlenen bir duygu olabilir. Ön dişlerinde sorun olan kişiler gülerken ağzını kapatmak ya da ağzını tam açmadan gülmek zorunda hissedebilirler. Buna ek olarak ısırma, koparma gibi eylemler sağlıklı olarak yapılamayabilir. Tüm bu sorunlardan ön diş estetiği ile kurtulmak mümkündür.

Ön dişleriniz vücudunuzun vitrini sayılır. Bu yüzden en iyi ve en güzel şekilde görünmelidir. Başarılı bir tedavi için de mutlaka en iyi hekimlerle çalışmalısınız. Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi ile görüşerek aradığınız güvenilir hekimlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ön diş estetiği fiyatları hakkında bilgi alarak tedavi öncesi bütçenizi ayarlama fırsatı bulursunuz.

Ön Diş Estetiği Uygulamaları

Ön dişlerinizde mevcut soruna göre uygulanan tedavi de farklılık gösterecektir. Dişlerdeki renk bozukluğu için diş beyazlatma yöntemleri uygulanır. Dişinizde küçük bir kırık varsa bonding uygulaması yapılır. Eğer dişlerinizde yamukluk ya da seyreklik mevcutsa diş teli uygulaması yapılabilir. Diş eksikliği, çürük ya da ciddi kırıklar söz konusu ise implant yapılabilir. İmplant sonrası ise estetik zirkonyum kaplama yapılacaktır. Tüm bu tedavilerde tedavi süresi ve fiyatlar da değişecektir.

Diş hekiminiz dişlerinizi inceler ve gerekli ise röntgenini çeker. Sonrasında sizin için en uygun tedavi yöntemlerini belirler. Bazen hastanın sandığından çok daha fazla iş çıkarken, bazen de birkaç ufak dokunuş yeterli olabilir. Maliyetler de yapılacak olan işlemlere göre değişecektir. Ancak dişlerinize neler yapılacağını öğrenmezseniz gülüşünüzden rahatsız bir şekilde hayat yaşamaya devam etmeniz gerekir. Bu yüzden kontrole gitmeyi ihmal etmeyin. İstanbul implantoloji merkezimize gelerek tedavi sürecini öğrenebilirsiniz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız