Tek diş implant fiyatı

Öncelikle implant nedir ne işe yarar ne zamanlar yapılır, biraz bundan bahsedelim. İmplant kısaca önceden çekilmiş ya da çekilmesi uygun görülen dişlerin yerlerine, çekilen dişlerle aynı görevi yapabilecek ve doğal diş potansiyeline hemen hemen yakın titanyum maddesiyle yapılan, diş kemiğine yerleştirilen yapay diştir. İmplant genel olarak vidayla yapılır, çünkü günümüz teknolojisi ileri bir düzeydedir. Gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Yıllar sonra teknoloji daha da gelişeceğine inanılmaktadır. Kullanılan malzemeler de son yıllarda üst düzey çalışmalar yapılmaktadır.

Tek diş implant fiyatı 1250 TL den başlamaktadır. Tabi ki fiyatlar bu yıl için 1250 TL den başlasa da bu fiyat semte, kliniğe, doktorun edinmiş olduğu tecrübe ve bu tecrübe ile göstermiş olduğu uygulama ve operasyonlara göre de değişmektedir. Şunu hatırlatmakta fayda vardır ki sağlık asla aceleye getirilmemeli ve kontroller asla aksatılmamalıdır.

Tek diş implant fiyatı günümüz koşullarına göre uygunda olsa birçok vatandaş tarafından tepki görmektedir. Fakat doktorumuz işini itinayla yapmakta ve ufacık bir ağrıda bile tüm hassasiyetini hasta üstünde uygulayarak hastaya gereken ilgi ve alakayı göstermektedir. Bu konuda tecrübesi ve işini temiz yapmasıyla birçok doktoru geride bırakmış, insanlara insan gözüyle bakarak parayı hiç bir zaman ön planda tutmamıştır. Fiyatlar her zaman her kes için aynıdır ve değişme torpil tarzı bir durum görülmemektedir. Gelen hastanın durumuna göre ödeme tarihlerinde farklılık yapılarak memnuniyet sağlanmaktadır.

Tek diş implant fiyatı her klinikte farklılık göstermekle birlikte birçok doktorun verdiği fiyatla hemen hemen aynıdır. Çünkü kullanılan malzeme ve işçilik gereken hassasiyetle birlikte aynı maddiyata çıkmaktadır. Tabi ki daha uygun yerlerde vardır. Fakat önceliğiniz her zaman kalite olmalıdır. Doktorumuz gerek bayramlar da gerekse yılbaşı gibi özel günlerde yeterli derecede indirimi de yapmaktadır. Bununla birlikte çeşitli kampanya tarzı şeylerde yaparak hastalarına olanak sağlamakta ve ilk fırsatla kendini uygulamada ispatlamaktadır.

Kliniğimizde sadece işin ehemmiyetine önem göstermemekteyiz. Gerek insanlara gösterdiğimiz ilgi, gerekse güler yüzü hiç bir zaman sakınmamakta ve hasta ile çıkan anlaşmazlıklarda saygıyı, hoşgörüyü elden bırakmamaya özen göstermekte, çalışanlarımızı da bu konuda uyarmaktayız. Sağlığa gereken önemi tüm millet olarak vermeli ve fiyatlara çok takılmamalıyız. Fiyatlar her yıl artmakta ya da azalmaktadır. Fakat artma ve azalma olayları çokta yüksek miktarlarda olmamaktadır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız