Tek Diş Kaplama Fiyatı

Uygun fiyat aralıklarında tek diş kaplama fiyatını öğrenmek istiyorsanız hemen yazımız okuyabilirsiniz. Lamine diş uygulaması sağlam diş dokusunda en az inceltme yapılacak kaplama yöntemler arasında yer almaktadır.

Lamine kaplama uygulama diş yüzeyleri üzerinde 0.3-0.7 mm yani çok ufak bir törpüleme uygulaması yapılarak dişlerin üst bölgesine porselen yaprakların yapıştırılması işlemidir. Lamina diş kaplama uygulamaları ön diş bölgesinde estetik kaygılar yaşamaya devam eden hemen hemen tüm hastalar üzerinde kolayca uygulanmaktadır.

Kime Uygulanmaz?

Gece uyunduğu zaman diş sıkması yer alan insanlarda, çene bozukluğu bulunan kişilerde ya da ileri derecede diş eti çekilmesi bulunan insanlarda sorunlar tedavi edilmeden lamina kaplama uygulamaları yapılmaması önerilmektedir. Bu kişilere lamina kaplama uygulaması yapılması esnasında uygulanacak olan kaplama uygulaması zarar görmesinden dolayı bu kişilerin öncelikli ilk olarak bu etkenleri ortadan kaldırması gerekir. Diş kaplama alanında aradığınız her şeyi istanbulimplantoloji merkezine sorabilirsiniz.

Ne Kadar Sürer?

Son derece detaylı uygulama sunan bir durum olmamaktadır. Uzun uygulamalar laboratuvar ortamları içerisinde gerçekleştirilir. Siz sadece dişçi koltuğu üzerinde toplam olarak 15-20 dakikalık bir zaman geçirilmektedir. Bu yüzden uygulanacak olan lamina kaplama uygulamalarının aşamaları içerisinde ilk iki seans içerisinde dişleriniz ölçülü duruma getirilmektedir ve istediğiniz renk tonları belirlenmektedir. Uzman Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği merkezinde tek diş kaplama fiyatı ve uygulamalarında hastalarına detaylı yanıt vermektedir.

Çok iyi estetik sonuçların ortaya çıkacağı bir tedavi şekli olark bulunan lamina kaplama uygulamaları en sık kullanılan diş estetiği uygulamaları arasındadır. Son derece pahalı olan bu uygulama ülkemizde orta ve üst kesime hitap edebilmektedir. Eski dönemlere göre daha da iyileşmeye devam eden tek diş kaplama fiyatları daha fazla insana da çözüm olarak yer almaktadır. İmplantoloji Merkezi dişleriniz için en doğru uygulamaları oluşturarak sahip olmak istediğiniz sağlıklı gülüşlere ulaşmanızı sağlamaktadır.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız