Tek Diş Taktırma Fiyatları

Bazı sorunlar nedeniyle dişlerinizden bir ya da bir kaçını kaybetmeniz durumunda, o dişlerin yerine yenisini koymak son derece önemlidir. Diş klinikleri içerisinde tek diş taktırma fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Ağzınızda yer alan dişler çiğneme esnasında farklı basınçlara karşı birbirlerine destek olabilmektedir. Bir dişinizi kaybettiğiniz zaman hemen yanında bulunan diğer diş alanlar kısa zamanda hareket etmeye başlayabilir ve kaybolan dişin tarafına doğru kayma olacaktır. Bu durum genel olarak ağzın yan ve arka tarafında bulunan dişlere daha rahat olmakla beraber, konumu hiçbir şekilde fark etmeden bütün dişler için doğru bir tespit olarak yer alır. Ayrıca alt ve üst dişler çiğnemeyi yapabilmek için birbirlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle diş yaptırmak için istanbulimplantoloji merkezine uğrayabilirsiniz.

İmplant Uygulaması

İmplantlar kaybedilecek olan dişlerin yerine kalıcı şekilde yapay dişler koymak adına laboratuvar koşullarında üretilmesi gerekmektedir. İmplantlar titanyum kullanılacak yapılan ve kaybedilecek olan dişin kök yerine yerleştirilmektedir. İmplantlar tedavi uygulamaları başladıktan sonra geçen süre içinde diş kemiğiyle kaynaşmaktadır. İmplantların üst bölgesi geçici yapay dişlerle bir arada kaplanarak iyileşme periyotuna geçilmektedir. Bu süreç ağız yapısı ve çenenin genel koşullarına göre 1-2 ay arasında iyileşme süreci geçmektedir. Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği merkezinde tek diş konusunda tüm detaylı bilgileri sizlere sunmaktadır.

İmplant uygulaması diş kemiğine kaynaşık olarak yer almaktadır. Bu diş kemiği erimelerini minimuma düşürmektedir. Doğal dişleriniz gibi ağız bölgesinin kalıcı birer parçaları olarak yer almasından dolayı, normal rutin diş bakımından çok daha fazla bir bakım gerekmektedir.

Diğer özellikleri arasında ise dişlere operasyon gerektirmemesidir. Bu uygulama ile beraber her zaman sağlıklı dişlere herhangi bir işlem yapılmamasının yanında, ileriye dönük ekstra bakım, tedavi ve restorasyon tamamen ortadan kalkabilmektedir. Bu durumda zaman ve maliyet açından optimum bir çözüm sunabilmektedir. İmplantoloji Merkezi dişleriniz konusunda her zaman en doğru uygulamaları yapmaktadır. Porselen Diş Fiyatlarında Türk Diş Hekimliği Birliği’nin belirlemiş olduğu asgari fiyatlar yer almaktadır. Verilen bu fiyatlar hastanın dişlerinin yapısına göre değişmektedir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız