Total implant

Diş hassas ve önemli uzuvlardandır. Bu nedenle tedavisi de son derece önemlidir. Diş tedavisi yapacağımız zaman doğru adreslerde tedavimizi yaptırmamız gerekir. Aksi taktirde boşuna zaman ve para harcamış oluruz ve dişlerimizdeki sorun da peşimizden gelmeye devam eder. Dişlerimizin sorunları sayılabilecek kadar belirlidir. Bunlar kısaca diş ağrısı, diş eti çekilmesi, diş tartarı, diş taşı, diş çürümesi, diş eti iltihabı vs. Dişlerimizle ilgili bunların dışında hemen hemen başka bir sorun yok gibidir.

Bu sorunların içinde özellikle bir tanesi vardır ki diş kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle hem diş takımımızda büyük bir görüntü problemi ile yüzleşmek zorunda kalırız hem de bu dişin yerine koymamız gereken yeni bir diş için vermek zorunda olduğumuz zor bir karar sürecini yaşamak zorunda kalıyoruz. Bu sürecin sonunda vereceğimiz karar hangi yöntemle kayıp ettiğimiz dişin yerine başka bir diş koyacağımızdan daha önemli olan bir konudur ki o da bu dişi kime yaptıracağımızdır. Kime sorusuna vereceğimiz doğru cevap diş yapımı için kullanmak istediğimiz yöntemden alacağımız sonucu da otomatikman etkilemektedir. Total implant yaptıracaksak eğer bu tekniği uygulamada sorunlu bir diş doktoruna sahip bir kliniğe gidersek hayal kırıklığı yaşayacağız demektir.

Total implant veya tek implant fark etmez. Sonuç itibari ile bu zorlu ancak kesin çözümü iyi uygulayan bir diş doktoru bu teknik kadar önemlidir. Diyelim ki kesin bir çözümde karar verdik ve total implant yaptıracağız. Bu aşamadan sonra bu tekniği en iyi uygulayan ekibi de bulduk ancak teknikle ilgili sorunlarımız daha doğrusu korkularımız var. Bu korkuları yenmek için de yapacağımız en doğru şey tıpkı ekibini tercih ettiğimiz gibi bilgi almak için de internet sitesini tercih edecek olduğumuz firmanın http://www.istanbulimplantotolji.com internet adresine girmektir.

Uygulanan total implant tekniğinin ağzımızdaki bütün dişlerin yerine uygulanacak bir implant yöntemi olduğunu öğrenerek uygulamanın tüm olumlu yönlerini bilerek operasyonu yaptırmakta bizim için oldukça faydalı olacaktır. Çünkü ihtimal ki karar verdiğimiz halde bilgisiz olmamızla alakalı olarak vazgeçmek gibi bir durumla karşılaşabiliriz. Bu da süreç ilerlemişken hiç hoş olmayacak durumları beraberinde getirecektir.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız