Türkiye’nin ve İstanbul’un İmplant Merkezi Nerededir? Çene Cerrahisi Nedir, Çene Cerrahı Kimdir, İmplant Kliniği Nerededir?

Sizlere bu yazımızda başta implant tedavisi olmak üzere çene cerrahisi nedir, implant kliniği nerededir gibi soruların cevaplarını vereceğiz. Bu sayede aklınıza takılan sorular cevaplarını bulacak ve diş tedavisine daha bilinçli bir şekilde gideceksiniz.

İmplant Tedavisi Nedir?

İmplant tedavisi çene kemiğine vida yardımıyla diş eklemektir. Bu sayede daha kalıcı dişlere sahip olunmaktadır. Ancak bunun için çene kemiğinin bir miktar içine girilmesi gerekmektedir. Bu ise her hastada mümkün olmamaktadır. Zira kemik erimesi yaşayan hastalarda çene kemiği büyük oranda erimiş olmakta ve bu da implant tedavisini zorlaştırmaktadır. İşte bu durumda da çene cerrahisi devreye girmektedir.

Uygulanan Box tekniği ile çene kemiği güçlendirilmektedir. Böylelikle implant tedavisine uygun bir zemin hazırlanmaktadır. Bunu yapmak için ise çeneye kemik dokuları eklenmektedir. Bekleme süresinin ardından kemik tamamen olgunlaşınca tedaviye kalınan yerden devam edilmektedir. İşte çene cerrahları da bu aşamada ciddi rol üstlenmektedir. Ayrıca bu sayede sadece diş takılmamakta aynı zamanda da estetik bir görünüm elde etmek de mümkün olmaktadır.

İmplant Kliniği

Sizler de böyle bir tedaviye ihtiyaç duyuyor ancak Türkiye’nin ve İstanbul’un implant merkezi nerededir diye sormadan kendinizi alıkoyamıyor iseniz bu durumda doğru yerde olduğunuzu ifade etmeliyiz. Zira kliniğimiz bu konuda sizlere en iyi tedaviyi sunmaktadır ki bu hastalarımızın yüzündeki gülümsemelerden de anlaşılmaktadır.

Ağrısız bir şekilde diş tedavisi olmak ve sağlığınıza biran evvel kavuşmak için sizler de kliniğimizden randevu alabilir ve kısa süre içerisinde tedavinize başlayabilirsiniz. Uzman doktorlarımızın incelemesi neticesinde en iyi tedavi yöntemi uygulamaya konulacaktır. Böylelikle kısa süre içerisinde sağlıklı dişlere kavuşmanız sağlanacaktır.

İmplant kliniği nerededir şeklindeki arayışlarınıza bu sayede bir son verecek ve kaliteli bir tedavi süreci geçireceksiniz. Uzman hekimlerimizin olağanüstü ilgileri ile sizler de kısa süre içerisinde sağlığınıza kavuşacaksınız. İşte bu sebeple sizleri de ailemiz arasında görmek istemekteyiz. Sağlıklı dişler ve estetik gülümseme için daha da vakit kaybetmemenizi önemle rica ediyoruz.

henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız